7. märts 2013

8. märtsil on Fitbari tooted naistele -50% soodsamad

Naistepäeval, 8. märtsil on Fitbaris kõik tooted naistele -50% soodsamad.

Fitbaris käib arveldamine kiibi või kaardiga, millele on võimalik laadida raha Sparta administraatorite juures.

Jõusaali Fitbaris teenindavad kõiki soovijaid meie treenerid Argo Ader, Marek Morozov ja Thea Sei.

Fitbar asub Tallinnas, Spordiklubi Sparta jõusaalis, aadressil Pärnu mnt 139c. Vaata lisaks: [url=http://www.spartasport.ee]www.spartasport.ee[/url].

Naistepäeva tantsukas kütab saali kuumaks jazzirütmidega

8. märtsil kell 18.00 viib Sven Idarand Spartas läbi traditsioonilise Naistepäeva tantsuka, mis sedapuhku kütab saali kuumaks salapäraste jazzirütmidega.

Palavaid jazzirütme mängiv Sven äratab ellu aja, mil – nagu ta rõhutab – kõik kõik oli küll hämaram, aga samas kuumem ja mil naised said olla kenad kui nukuesed, aga samas ka tugevad kui pantrid ning seeläbi pöörata kõik mehed endal ümber sõrmede.

“Tunnis olev koreograafia on lihtne ja kõik peaksid saama sellega väga mõnusalt hakkama,” kõneleb Sven ja lisab: “Alustame mõnusate soojenduslugudega, et viia end ajastu meeleolusse ja eemalduda tänapäeva mõtetest! Tunnis õpime koreograafia ühele kindlale loole – sammud on lihtsad, oluline, mida soovin kõigis osalistes näha, on see meeleolu ja suhtumine, millega näitad, et mina olen tänase päeva kuninganna.”

Sveni sõnul ei hakka ta paljastama ühtegi lugu, mida ta kasutab. “Jäägu see saladuseks, aga ideede kogumiseks võib alati vaadata juba klassikaks saanud videoid: [url=http://www.youtube.com/watch?v=BPFKMco8AL0]video 1[/url] ja [url=http://www.youtube.com/watch?v=foqgaD6-ERI]video 2[/url].”

Autor: Spordiklubi Sparta