14. oktoober 2015

All Stars valgubatoonid taas müügil!

Meil on hea meel teatada, et armastatud All Starsi spordibatoonid on taas müügil nii FitShopi kauplustes kui ka veebipoes [url=http://fitshop.fitness.ee/]www.FitShop.ee[/url].
[url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/1276/]
All Stars Crisp Pro[/url] on kõrge valgusisaldusega spordibatoon, mis sobib toidukorra asenduseks või kiireks vahepalaks varustamaks keha toitainetega. Batoon sisaldab erinevate valkude segu – piimavalk, hüdrolüüsitud kollageenvalk ja sojavalk.
[url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/1277/]
All Stars WHEY-CRISP Protein Bar[/url] on puhas piimašokoaadi valgubatoon, mis sisaldab vadakuvalgu isolaati ja krõbisevaid vadakuvalgu osakesi. Suussulav ja krõbisev batoon on tervislik vahepala ja maitseelamust pakkuv kogemus. Sealjuures ei sisalda batoon palju süsivesikuid. Batoon on kaetud imemaitsva piimašokolaadiga.

[url=http://fitshop.fitness.ee/batoonid/0/readmore/1278/]All Stars Muscle Protein Bar[/url] on imemaitsev 4-kihiline valgubatoon, mis täidab hästi kõhtu ning on ülimaitsev. Sobib kõige paremini kasutamiseks peale raskeid treeninguid varustamaks keha vajaminevate toitainetega. Sobib ka suurema toitainete vajaduse puhul toidukorra asenduseks või vahepealseks snäkiks.

[url=http://fitshop.fitness.ee/]FitShop [/url]- Hoiab Sind parimas vormis!

Autor: Fitshop.ee