11. detsember 2007

Arigato maja on avatud!

Arigato spordiklubi (Rannamõisa tee 3, Tallinn), mis küll terve sügise juba on külastajaid rõõmustanud, on saanud viimase lihvi ja eile toimus Arigato maailma ametlik avamine.

Arigato maailm ühendab endas erinevaid tegevusi, mida saab koondada ühise nimetaja alla kultuur. Siit leiab idamaist mõtlemist ja vaimukosutust, idamaiseid võitluskunste, toidukultuuri ja kehakultuuri!

Arigato on mõeldud inimestele, kellele on tähtis areng, muutumine ja püüdlemine paremuse poole. Neile, kellele on oluline nii keha kui vaimu harimine. Ilmselgelt on Arigato maailm midagi palju rohkemat, kui pelgalt spordiklubi,” ütles Arigato spordiklubi juht Indrek Pertelson.

Arigato märk on pintsliga tõmmatud must ring – enso, mille ajalugu ulatub 1000 aasta taha. Nimetus tähendab jaapani keeles ringi ning see sümboliseerib kõiksust, valgustatust, elegantsi, jõudu ja pidevat muutumist. Enso maalimisel kaugenetakse tihti ebaselgetest meeleoludest, ähmastest aistingutest, kogemustest või vastuseta küsimustest. Selline meelte puhastumine on oluline keskendumiseks ja isetuse saavutamiseks. Üks selline kirgastav hetk võib olla olulisem kui meie üürike eksistents.

Meeleoluka avatseremoonia käigus astusid külaliste ette Arigato meeskonna liikmed, sh Nove tantsukooli juht Kristine Esko-Veskimäe ja idamaiste võitluskunstide õpetaja Bert Van den Plas emotsionaalse ja põneva tantsunumbriga. Kolm põlvkonda Pertelsone isa Ants, Indrek ja Indreku vanem poeg Markus – joonistasid Arigato märgi ehk enso. Kõik külalised said teha tutvustu Arigato majaga sh uudistada vastselt valminud jaapanipärast kuumaveebasseinide kompleksi Yasuragit.

Arigatos on neli idamaiste võitluskunstide saali ja viis rühmatreeningute saali, fitness saal koos cardio alaga, personaalse treeningu saal, ruumid meditsiinikeskusele ja ilusalongile, laste mängutuba, seminariruum, kuntsmurukattega jalgpalliväljak, jaapanipärane saunakompleks Yasuragi. Fuajees asuv kohvik Bestseller, eesotsas peakoka Imre Kosega, pakub rõõmusõnumit kõigile, kellele meeldib süüa maitsvaid tervislikke toite ning nautida meedlivat õhkkonda. Maja ümbritseb jaapani stiilis aed.

Arigato spordiklubi arhitektid on Kätlin Mänd ja Endrik Mänd. Sisearhitekt Tiiu Truus.

Teel täiustumisele! Tänuga!

Lisainfo:
Kristel Peikel
GSM: + 372 5156329
[url=http://www.arigato.ee/]http://www.arigato.ee/[/url]

Autor: Spordiklubi Arigato