4. detsember 2007

B.Fit & Aeroobikakuninganna (fotod ja tulemused)

[p]Arigato spordiklubis toimunud Aeroobikakuninganna 2007 võistluse võitis Merle Laud. Teise koha sai Maili Nõmm ja kolmanda koha Brit Pikkuus.

Võitja sai Volkswagen EOS-i aastase kasutuse, kolm esineiut said iPodid ja Nike +, kaheksale parimale tüdrukule anti üle Estonian Air`ilt lennupiletid Euroopa moemekadesse, kehahooldustooted Garnierilt jne. Lisaks sai Aeroobikakuninganna 2007 Tauno Kangro rändskulptuuri ja nagu kuningannale kohane Eesti käsitööliste poolt valmistatud Aeroobikakuninganna krooni.

Sel aastal valiti aeroobikakuningannat juba 14. korda, esmakordselt toimus see võistlus sportliku ürituse B.Fit raames. 1994. aastal valitud kõige esimene aeroobikakuninganna – Mairit Saluveer – rõõmustas ka eilsel võitslusel kõiki oma kohalolekuga.

”Aeroobikakuninganna valimine on tore traditsioon, sest aeroobikatreeneritel ja harrastajatel on ennast võimalus proovile panna. Kuna pole oluline, et osalejad töötaks treenerina vaid võivad olla ka harrastaja, siis me ei selgita välja parimat treenerit vaid neiu, kes jäljendab kõige paremini treeneri liigutusi, on hea rütmitajuga, naiselik ja sportlik samaaegselt ja kes väljendab oma musikaalsust liikumise teel,” ürituse korraldaja, Arigato spordiklubi spordidirektor Silja Siljer.

Zhürii koosseis: Kadri Liivak Riisalo (Eesti Võimlemisliit), Silja Siller (Arigato Spordiklubi spordidirektor), Riina Suhotskaja (Eesti tuntuimaid treenereid), Patrick Raiter (Personaaltreeningu programmi looja, Austria), Toomas Kuusk (Saksa Auto), Kaarina Hagil (Nike), Tiina-Mai Ott (aeroobikaspetsialist Soomest), Mairit Saluveer (Esimene Aeroobikakuninganna – 1994a.), Kristina Grat¨ova (Eelmine Aeroobikakuninganna 2006a.), Kristiina Ojuland (Riigikogu aseesimees) ja Peeter Värnik (Eesti Talleks AS)

Aeroobikakuninganna 2007 võistlusel oli neli vooru, mille käigus osalejad sooritasid erinevaid liikumisi. Zhürii võttis hindamisel aluseks tehnilist täitmist, liikumiste ja jõuelementide sooritamise puhtust ja täpsust. Hinnati ka koordinatsiooni, rütmitunnet, väljenduslikkust, aeroobset vastupidavust, treenitust ning väljanägemise esteetilisust ja atraktiivsust.

Volkswagen EOS-i võtmed andis vastsele Aeroobikakuningannale üle Saksa Auto esindaja Toomas Kuusk, Estonian Air`i lennupiletid Euroopa moepealinnadesse andis üle Rauno Parras, kuningannakrooni sai vastne tiitlivõitja Kadri Liivak Riisalolt ja rändkuju andis üle Aeroobikakuninganna 2006 Kristina Grat¨ova.

Aitäh kõikidele ürituse toetajatele: Nike, Volkswagen, Estonian Air, Sportland, Garnier, Bambona, Kelloggs, Võluvesi, Tere, Eesti Päevaleht ja Uuno Raadio

Lisaks Aeroobikakuninganna 2007 valimisele toimub ka B.Fit ürituse raames treenerite koolitus rahvusvaheliste tipptreenerite juhendamisel.
Siia lisatud mõned pildid päevasest üritusesest osavõtjatest.
Vaata, kas tunned neid kes igapäevaselt hoolitsevad eesti rahva kehalise tervise eest?!

Nr [/p]

Eesnimi

Perekonnanimi

Koht

1

Maili

Nõmm

II

2

Aili

Puss-Larsen

Välja II voorust

3

Teele

Alas

Välja III voorust

4

Anett

Grossfeldt

Välja III voorust

5

Liisa

London

Välja II voorust

6

Mirjam

Luhakooder

Välja I voorust

7

Evelin

Kärner

Välja II voorust

8

Marit

Jänes

V-VIII

9

Kaisa

Kaerma

IV

10

Helen

Hade

Välja I voorust

11

Tene

Sommer

Välja III voorust

13

Mariann

Kajak

Välja III voorust

14

Kerstin

Kurn

V-VIII

15

Krõõt

Valma

V-VIII

16

Natalja

Sadova

Välja I voorust

18

Brit

Pikkuus

III

19

Merle

Laud

I

21

Kadri

Kõiva

V-VIII

[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=203947″ target=_blank>

[/url]

[url=http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=14505][/url]

Autor: Fitness.ee