15. oktoober 2015

Degusteerimine 10.novembril MyFitness Pirital

Neljapäeval, 10.11 avatakse uus MyFitness Pirita spordiklubi. Avamise puhul pakub FitShop kell 17.00-19.00 külastajatele maitsta erinevaid valgutooteid. Uudistama on oodatud kõik klubi külastajad.

Külalistele pakutakse maitsmiseks maasikamaitselist taastusjoogipulbrit [url=http://fitshop.fitness.ee/taastajad/0/readmore/1514/]Muscle+[/url] ning šokolaadimaitselist [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/0/readmore/1012/]Hera80 [/url] valgujooki.

[url=http://fitshop.fitness.ee/taastajad/0/readmore/1514/]Muscle+[/url] on välja töötatud pidades silmas eelkõige jõualade harrastajaid. Muscle+ sisaldab kõiki olulisi koostisosasid, mis aitavad treeningjärgselt paremini taastuda kui ka lisada jõudu. Sobib suurepäraselt edasijõudnud jõusaalitreenijale, kelle huvides on maksimaalne taastumine peale treeninguid. Muscle+ sisaldab valke ja süsivesikuid suhtes 1:1.

[youtube=CCmiHZC-YL0]

[url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid-valgud/0/readmore/1012/]HERA80[/url] on kvaliteetset piima vadakuvalku sisaldav valgupulber sportlastele, tervisesportlastele ning oma tervisest hoolivatele inimestele. Hera80 sisaldab rikkalikult kaltsiumi, mis toetab lihaste toimimist ning koos valguga aitab säilitada luustiku tugevana.

[youtube=qVRnv7WXwwg]

MyFitness Pirita klubis saab olema kvaliteetne jõusaal, mis on sisustatud uusimate Technogym seadmetega, suur rühmatreeningute saal, kus saab harrastada erinevaid treeningstiile (LesMills, TRX, poks ja muud tuntud treeningud), lisaks on plaanis pakkuda treeningud noortele.

Klubil on terrass, kus saab aega veeta või treenida sobiva ilma korral värskes õhus.

Klubis on professionaalsed personaaltreenerid ning põnev rühmatreeningute programm.

Klubi asub aadressil Merivälja tee 24, Tallinn.

[pilt=13276]
[url=http://fitshop.fitness.ee/]FitShop[/url] hoiab Sind parimas vormis!

Autor: FitShop