29. aprill 2015

Eesti kaks parimat kulturisti võistlevad sel nädalavahetusel lausa kahel turniiril!

Eeloleval nädalavahetusel võistlevad Eesti kaks parimat kulturisti, Ott Kiivikas ja Raigo Kuusnõmm, lausa kahel võistlusel- 2. mail Jurbakases, Leedus, rahvusvahelisel võistlusel ning 3. Mail Läti lahtistel meistrivõistlustel Riias.

Kiivikas on sel hooajal võistelnud neljal võistlusel ning kõigil neil saavutanud esikoha. On selge, et ka selle nädala eesmärgid ei ole väiksemad kui võtta ühel nädalavahetusel kaks turniirivõitu. Läti meistriks on Ott juba varemgi tulnud- 2010. aastal.

Raigo Kuusnõmm on sel hooajal võistelnud kahel võistlusel- Sweden Grand Prix ning Eesti Karikavõistlused, kus on mõlemal korral platseerunud teisele kohale. Eesti karikavõistlustel jäi Raigo Kuusnõmm nii kulturismikategoorias kui ka absoluutarvestudes alla vaid Ott Kiivikasele.

Mõlemad nädalavahetuse võistlused toimuvad absoluutkategooriates (st et puuduvad kaalupiirangud). Ühtlasi on need kulturistide jaoks viimased kontrollvõistlused enne 13.-18. mail toimuvaid Euroopa Meistrivõistluseid Hispaanias, Santa Susannas. Kiivikas võistleb Euroopa meistrivõistlustel kulturismikategoorias -90kg ja Kuusnõmm –75 kg.

[url=http://forums.fitness.ee/topic/34001-ott-kiivikas-fast-team-stardime-balti-tourile-otsereportaaz/page-290#entry413799]Jälgi reportaaži foorumis![/url]

Autor: EKFL