7. veebruar 2013

Eesti Maaülikooli meistrivõistlused Fitness Five

10. veebruaril 2013 toimuvad Eesti Maaülikooli spordihoones Kreutzwaldi 3 Eesti Maaülikooli meistrivõistlused Fitness Five.

Tule osalema või kaasa elama!

Registreerimine ja kaalumine algavad kell 10.00.

Eesmärk:Eesti Maaülikooli meistrite selgitamine Fitness Five´s. Sportimisharrastuse ergutamine EMÜ üliõpilaste ja töötajate hulgas. Osalemisel saadud punktid lähevad koondtabelisse ning kevadel 2013 selgub sportlikult parim instituut.

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Turniiri peakorraldaja Rait Rodi (tel. 5282218; e-mail [mail=rait.rodi@emu.ee]rait.rodi@emu.ee[/mail]).

Osavõtjad: Võistlustest saavad osa võtta üliõpilaspileti esitamisel EMÜ üliõpilased ja töötõendi esitamisel EMÜ töötajad. Võistlused toimuvad nii naiste kui ka meeste arvestuses.

Kõiki võitjaid autasustatakse Eesti Maaülikooli meistrisärgi ja karikaga, kogu esikolmikut autasustatakse medali ja diplomiga. Iga ala võitjat autasutab Fitness.ee.

Reeglid:

Kõik võistlejad kaalutakse registreerimise ajal, kaalumine toimub jõusaalis kell 10.00-10.30. Võistleja kaal mõõdetakse sajagrammi täpsusega. Harjutuse sooritamise raskus ümardatakse 2,5 kg sammuga lähima suuruse kasuks. Näide: 84,6 kg kaaluv mees peab rinnalt suruma 84,6×0,6=50,76 ehk 50 kg.

Võistlejal on iga ala sooritamiseks aega 75 sekundit (v.a arvatud naiste rippumine, kus aega on 180 sekundit). Selle aja jooksul teeb võistleja nii palju korduseid, kui ta suudab.

Stardijärjekord määratakse pärast võistlejate kaalumist vastavalt kaalule (kergemast raskemale). Erandiks on meestel triitsepsi surumine rööbaspuudel ning naistel istesse tõus selililamangus, kus alustab see, kes on saanud nelja alaga kokku kõige vähem punkte (korduseid). Viimasena sooritab triitsepsi surumise rööbaspuudel või istesse tõusu selililamangus see võistleja, kellel on nelja alaga kõige rohkem punkte.

Kõikide alade kordused liidetakse ning see, kellel on viie ala kokkuvõttes kirjas kõige rohkem korduseid võidab. Kui mõnel alal on mitmel võistlejal sama tulemus, siis võidab see, kes kaalub rohkem. Samade korduste summade puhul kõikide alade peale kokku võidab see, kes kaalub rohkem. Kui osalejate arv eelregistreerumisel on üle 15´ne, võib toimuda 2 ala paralleelselt.

Registreerumine toimub kirjalikult, kuni 08. veebruaril 2013 kella 23.59 [url=http://sport.emu.ee/sport/emumv/fitness-five/]siin[/url]. Kõik võistlejad peavad kohal olema vähemalt 30 min enne võistluse algust, vastasel juhu võistelda ei saa. Osavõtumaks 2 eurot/osaleja tasuda hiljemalt 08. veebruaril MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi arvele nr. 10152001503004 SEB panka (makse selgituseks märkida EMÜ MV Fitness Five) või 30 minutit enne võistluste algust koha peal sularahas.

Vaata reegleid täpsemalt ja registreeru [url=http://sport.emu.ee/sport/emumv/fitness-five/]siin[/url].

Autor: Eesti Maaülikool