30. aprill 2007

EFTE 5 uudist ja teadaannet !

Estonian Fitness Trainers Education´il on Sulle 5 uudist ja teadaannet!

· Pühapäeval, 6. mail, saab kirjutada EFTE kursuste järel- ja kordusteste. Kui sul on mõne kursuse teooriatest kirjutamata või vajab uuesti kirjutamist siis registreeru saates oma nimi, kursuse nimetus ja osalemise aeg gea@efte.ee. Kordustesti hind on 290.- .

· EFTE suvisele treeneri põhikursusele registreerumise tähtaeg on 25.mai. Kirjuta oma osalemissoovist [url=mailto:gea@efte.ee]gea@efte.ee[/url] .

· EFTE foundation workshop´ide sari jätkub juba mais!

EFTE jooga foundation workshop – laupäeval 26.mail Tallinnas. 4-tunnise koolitupäeva juhendajaks on Terje Hakman.
Mis on jooga, kust see pärineb, joogakoolkondade jaotus ja Ashtanga jooga põhitund.

Registreerumiseks kirjuta [url=mailto:gea@efte.ee]gea@efte.ee[/url]. Hind EFTE litsentsitreeneritele 500.-, teistele 550.-.

· EFTE aeroobika-, jõusaali- ja FAF Indoor Cycling põhikursused toimuvad 8.-12. juunil 2007. Erinevate erialade kursused toimuvad paralleelselt ja korraga saab õppida ühte eriala. Üldloengud toimuvad kõigile erialadele koos.
Osalemissoovist kirjuta gea@efte.ee

· Nike, ÜKS ja EAL esitlevad: EFTE linnalaager/ fitness camp 2007 Tallinn!!!!
03.-04. august
Audentese Spordikeskuses.
Alessandro Oliveri (IT) – Fartlek GAG, step, hi-lo; Anniina Ala-Mattinen (FIN) – funk fusion, dancehall reggae; Kelly McKinnon (CAN-BEL) – Pilates, Gyrokinesis; Luis Ortega (ESP) –salsa & cha-cha-cha, hip-hop, raggaboom; Jüri Nael (EST) – jazzdance; Rainer Rebane (EST) – step, dance; Kristiina Noor (EST) ragga(Dancehall); Kaisa Marran (EST- Brussel) – dynamic stretching; Gert Koovit (EST-London) – liikumistestid treeneri töövahendina.
Loe lisa ja vii ennast kurssi tunniplaaniga [url=http://www.efte.ee/]www.efte.ee[/url] – “koolituskalender” – “EFTE fitness camp”

· 17.-18.august – EFTE põhikursuste lõpu- ja litsentsieksamitestide kirjutamine ja näidistreeningute juhendamine . Registreeru aegsasti ja vii oma õpingud lõpuni!

[url=mailto:efte@efte.ee]efte@efte.ee[/url]
[url=http://www.efte.ee/]www.efte.ee[/url]

Autor: EFTE