11. oktoober 2005

Eike Feigenbaum – kandidaat nr 253 – Võru Linn

Kandideerin juba teistel valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas Võru linna volikokku. Nii tegevusvaldkondadelt kui maailmavaatelt sobin nende ridadesse väga hästi. Selline „Robin Hood’lik maailmavaade, mille kohaselt vaeseid, vanu ja väeteid tuleks tugevamate ja rikkamate poolt aidata, on mulle väga hingelähedane. Seda enam, et kõik valdkonnad, millega mina olen aastaid siinkandis tegelenud: kultuur, tervisesport ja noored, on kõik just sellised valdkonnad, mis vajavad riigipoolset tähelepanu ja toetust.
Koostöös valijatega loodame muuta Võru Kagu Eesti väravaks!

Võru tervislikuks atraktiivseks elu-, puhke- ja meelelahutuskohaks!
Sotsiaaldemokraatide eesmärk on muuta Võru atraktiivseks ja ligitõmbavaks puhke- ja meelelahutuskohaks aastaringselt. Keskseks puhke- ja meelelahutuskohaks tuleb kujundada meie linna vapilgi ilutsev Tamula järv, ning selle kaldal asuv ajalooline Kreutzwaldi park meelelahutuskeskuseks! Kultuurimaja Kannel aed peab pakkuma senisest enam suveüritusi erinevatele huvigruppidele, alates kogupere spordiüritustest lõpetades kõrgkultuuriga. Ületähtsustamata turiste, teeme kõik, et linn oleks ka võrukatele endile mõnusaks ja tervislikuks elamise kohaks!

Võru Spordikooli hoone jäägu spordile – mitte müügiks!
Töötades praegu Spordiklubis ProFit peatreenerina, olles õppinudTartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas rühmatreeneri kursustel, Fitness Academy of Finland rahvusvahelise aeroobika- ja jõusaalitreeneri litsentsiõppes ning olen üks Eesti Aeroobika Liidu asutaja- ja juhatuse liikmetest leian, et Võrru tuleks sportimisvõimalusi ainult juurde luua!

Tasuta traadita internet kogu linnale
Tallinna Pedagoogika Ülikoolis Infoteaduste eriala lõpetanuna pean iga inimese infole juurdepääsu üheks inimõiguseks, mitte privileegiks. Inetrnet peab olema võrdselt kättesaadav kõigile!

Loome noortele oma tegutsemisvõimalused Võrus

Vaba- ja huviharidus linna toel kättesaadavaks kõigile
Võru vajab kõiki – vanu tegijaid oma kogemustega ja noori värskete ideede ja energiaga, parteilisust ei tohiks linna juhtimisel üle tähtsustada. Tähtis on, et Võrus oleks mõnus elada nii meil kui ka meie külalistel! Päikest ja tervist kõigile võrukatele!

INIMENE EELKÕIGE!

[url=http://www.vvk.ee/k05/kandidaadid/7777.html” target=”_blank]http://www.vvk.ee/k05/kandidaadid/7777.html[/url]

Autor: Toimetus