4. juuli 2012

EKFL juhatuse koosolek kinnitas 2012 II poolaasta kalendri.

Vaatamata väljas valitsevale suvele kogunes 3. juulil EKFL juhatus, et panna paika järgmise 2012 teise poolaasta tegevuskava ja kinnitada esmane plaan välisvõistluste lähetuste osas.

Kalenderplaanis on jägmised üritused ja võistlused:

16-22 juuli Rahvusvaheline suvelaager Fitcamp ja sellega koos toimub Saaremaa Open Cup Athletic fitnessis, Orisaares.

9. september – Athletic Fitnessi EMV (Toimumiskoht Tartu ja sealpoolne kordinaator TÜASK) – Athletic fitnessi varane toimumisaeg on tingitud sellest, et MM sellel uuel spordialal toimub Arnold Classicu raames 11 -15 oktoober ja EMV on valikvõistluseks, kes sõidavad EKFL kuludega sellele võistlusele. 1 mees ja 1 naissportlane on EKFL prioriteet sinna lähetada.

14-16. september – I taseme fitnesstreenerite koolitus, Tallinnas.

21-23. september – II taseme fitnesstreenerite koolitus 1 sessioon, Tallinnas.

29-30.september – II taseme fitnesstreenerite koolitus 2 sessioon, Tallinnas.

5-8. oktoober – Fitnessi MM Bialystok, Poola. Sinna on plaanis lähetada 4 sportlast ja 1 delegaat. Esmavalikus on sportlased, kes kevadisel EM ja varasematel MM on tulemusi näidanud.

11-15. oktoober – Arnold Classic. Samas kohas esmakordselt toimuvale Athletic Fitnessi MM – le lähetatakse 1 mees ja 1 naissportlane lisaks 1 delegaat. Ülejäänud mitte MM kavva kuuluvad alad sellel festivalil on sportlaste lähetamine nende oma kulu ja kirjadega. Vajalik varasem teavitamine alaliidule, kes teeb sellisel juhul ülesandmised, et sportlased saaksid osaleda.

19-20. oktoober – Põhjamaade meistrivõistlused Taanis. EKFL ametliku delegatsiooni ei läheta, soovijail kes tahavad minna võistlema omal käel, võtta aegsasti ühendust liiduga, et ülesandmine ja osalemine kooskõlastada.

21. oktoober – EMV kulturismis ja fitnessis, Tallinnas Salme keskuses.

6-11. november – Meeste kulturismi MM ja Maailmakongress, Equador Guayaquil. Lähetatakse 1 sportlane.

23-26. november – Klassikalise kulturismi MM Bulgarias, Sofias. EMV on valikvõistluseks. Sõltuvalt sellest kes vormis on ja vaadates varasemaid tulemusi siis delegatsiooni suurus 1-2 sportlast + 1 delegaat.

14-17. detsember – Juuniorite ja veteranide MM Ungaris, Budapestis. Juuniorite kulud katab EKFL plaan saata 1 – 2 sportlast + 1 delegaat. Veteranid, kes soovivad osaleda katavad ise oma osalemiskulu, vajalik varasem teavitamine EKFL – i oma osalemissoovist.

Kõigil, kes soovivad siiski osaleda rahvusvahelistel võistlustel oma kuludega, palume aegsasti võtta ühendust EKFL -ga, et oma osalemine kooskõlastada. [mail=info@ifbb.ee]info@ifbb.ee[/mail]

Autor: EKFL juhatus