2. november 2004

Evolution tooted – arvustus.

Olen viimasel ajal tarbinud Evolution sarja toodetest Whey 1 -te ja Whey 2-te.
Kuna nad on mõlemad vadaku-baasil toodetud, nagu nimigi ütleb, sobivad nad mõlemad suurepäraselt treening-järgseks tarbimiseks. Kuna Whey 1 on mikroniseerimata ja sisaldab ka rasva, siis on loogiline, et omastamine tiba aeglustub. Seega sobib neile, kes mingil põhjusel soovivad aeglustada imendumise protsessi (ülikiire ainevahetus või kipub nt. treeningjärgne söömine mingil põhjusel viibima.)
Whey 2 on mikroniseeritud ja on puhtalt proteiini jook. See, et kas ja kui palju sinna lisada hiljem süsivesikuid ja /või kreatiini ja/või vitamiine või teisi lisandeid on igaühe enda otsustada. Mulle on alati meeldinud ise segada kokku jooke ja sööke käegakatsutavate asjadega. Igasugu lisandid ja värgid kus sees väidetakse olevat miljon ja üks asja on mulle alati kahtlasena tundunud.

Maitsetest olen proovinud ise shokolaadi oma mõlema puhul. Vana hea shokolaadi maitse muudab iga joogi heaks. Seega eriti hea neile, kes eelistavad hea kvaliteedi juurde ka head maitset. Kuna palju on kurdetud, et mõned proteiinijoogid kipuvad vahtu minema ja ei segune, siis Evolutioni sarja toodetega (vähemalt nendega mida ise kasutan) seda probleemi absoluutselt pole. Hämmastavalt kiiresti seguneb ja vahtu kui sellist tekib vähe ja seegi kaob kiiresti.

Kuidas need tooted mõjuvad? Ütleme nii, üks asi, miks ta kindlalt mõjub positiivselt on see, et kui oled tarbinud pidevalt mingit kindlat proteiini, siis mõjub ta igaljuhul värskendavalt. Isegi Whey1 puhul. Kui aga hakata kasutama peale seda veel Whey2-te, siis tunned tõesti kuidas lihtne proteiin võib mõjuda.

Üks asi on muidugi see, et tegemist pole mingi imejoogiga. Lihtsalt proteiin nagu proteiin ikka, aga kui on ka ülejäänud toitumine ja treening enam-vähem paigas, siis on muutus täitsa tuntav. Ühesõnaga soovitan.

Joker

Autor: joker