6. veebruar 2008

Fitness.ee koolitantsul

Ohh … koolitantsuks treenisime jubedalt.Kõik päevad, mis olid vabad proovisime trenni minna.Kui muidu käisid trennis teispäeval ja neljapäeval, siis kui sa hädaga said kolmapäeval minna, oli hea.Enne kui tantsima hakkasime tegime soendust,kes silda ja kes spagaati.Vahel tegime ka kõhulihaseid ,muidu enam kellegil poleks püksid jalga mahtunud .Kui trenn kestis 1h siis 15 min. umbes tegime soojaks,siis tantsisime kava läbi ja kui aega jäi siis umbes 5-10 minutit oli kõhu,selja ja muid lihase harjutusi.Kui jõudis kätte laupäev olid kõik väga põnevil.Proov ei läinud just kõige paremini,kõigil läks midagi sassi.Kui proovis käidud käisime otsisime emad-isad üles.

[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=214923][/url]

Kuna 1-3, 4-6 ja 7-9 klassid olid kõik ühe päeva peal koos mudilastega saime ka ise esinemist vaadata.Väga vahva oli vaadata 3-6aastaste tantsijaid.
Kõik olid väga vahvad.Kui tuli vaheaeg käisime kõik jälle igalpool ringi. Mina isiklikult käisin ostmas koolitantsu nänni ja tegin mingit hivi-testi kui palju keegi hiv-ist teadis.Sain kokku ka emaga.siis kui uuesti hakkasid tantsud läksime kõik koos rõdule vaatama tantse. Kui oli veidi vaadatud, siis läksime enda saali ,kus tegime uuesti soendust. Siis tuli fotograaf meist pilti tegemas ja siis oligi aeg minna lava taha ootama oma korda.

Kui läksime lavale olime jälle kõik jube närvis,aga õnneks ei läinud kellelgi midagi sassi.Treener ütles,et olime tublid.Siis läksime enda grupist pilti tegema. Pilti tegi kuma foto.Saime ise valida mida tahtsime tellida.Kui pilt tehtud läksime riideid vahetama.Mina läksin esimesena ära ning ka unustasid esinemise riided saali,kuid sain need kätte.Edasi kahjuks ei saa kuid kõik juba ootavad järgmist koolitantsu!

Kirsi Pruudel

Autor: Fitness.ee