7. märts 2012

Fitness.ee kutsub: tule Raju doonoriks sel kolmapäeval

Tule 14. märtsil koos Raju sportlastega verd andma!

Pane ennast kirja lehel [url=http://www.mma.ee/doonor]mma.ee/doonor[/url] või tule lihtsalt kohale! Kõikide eelregistreerunute vahel loosime välja kuus Raju 9 lähikoha piletit. Doonorluspäev toimub Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Projekt „Raju doonoriks” on Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju, Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskuse, Tartu Ülikooli Kliinikumi Verekeskuse ja Pärnu Haigla Veretalituse heategevusprojekt, mille eesmärgiks on teadvustada avalikkusele veredoonorluse ja tervislike eluviiside tähtsust, kutsuda inimesi üles verd andma ja arendada võitlussportide tuntust Eestis.

Kuna võitlussporti teatakse Eestis pigem negatiivsete müütide kaudu, siis soovime kampaania käigus näidata inimestele, et võitlussportlased on tegelikult tavalised inimesed, kes on endale valinud harrastamiseks ühe põneva ja omapärase spordiala.

Doonorluspäev toimub 14. märtsil 2012 (kolmapäev) Tallinnas, Tartus ja Pärnus

Tallinnas – Gustav Adolfi Gümnaasiumi võimlas (Suur-Kloostri 7). Registreerumine avatud kell 10.00 – 14.00.
Tartus – TÜ Kliinikumi Verekeskuses (L. Puusepa 1a). Registreerumine avatud kell 08.00 – 16.00.
Pärnus – Pärnu Haigla Veretalitus (Metsa 1). Registreerumine avatud kell 08.00 – 12.00.

Päeva paremaks sujumiseks palume kõigil eelregistreeruda lehel mma.ee/doonor. Aga võid ka lihtsalt kohale tulla! Kõikide eelregistreerunute vahel loosime välja KUUS Raju 9 lähikoha piletit.

NB! Kõik Tallinna doonorid saavad doonorluspäeval tasuta parkida Suurtüki 12 (Balti Jaama juures) parklas, 5 min jalutuskäigu kaugusel Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Juhime tähelepanu, et tasuta parkimine kehtib ainult Suurtüki 12 parklas ja ei kehti kõrval asuvas Rannamäe tee 5 parklas.

[url=http://www.fitness.ee/uudis/4281/genka-ja-raju-voitlejate-uleskutse-toi-doonoriks-100-inimest]Genka ja Raju võitlejate üleskutse tõi doonoriks 100 inimest[/url]

Autor: Toimetus