28. september 2010

Fitnessi MM- l Natalia 4. koht ja Liisa 6. koht!

Liisa Otsus saabub täna (teisipäeval 5.okt) kell 21:40 Kõik fännid Tallinna lennujaama vastu!

Äsja saabusid värsked tulemused Mexicost, Liisa Otsus saavutas fitnessi -163cm 6. koha ja Natalia Nazarenko – Kiivikas 4. koha, natuke jäi ka seekord medalist puudu (see on Nataliale sportlikus mõttes juba 4 kord kui ta on pidanud suurvõistlustel leppima 4. kohaga, aastatel 2005 ja 2006 EM -l, 2009 maailmamängudel ja nüüd siis uuesti 4. koht).

Sõnumid kaugest Mehhikost on toonud meile häid uudiseid, nimelt:
mõlemad Eesti võistlejad Liisa Otsus ja Natalia Nazarenko – Kiivikas võistlevad homme pühapäeval 03.10. toimuvas MM finaalis ehk 6 parema seas!

Pöidlad pihku!

[url=http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=30173&st=120&#entry277279]Jälgi jooksvalt foorumit siit[/url]

Eestit esindavad neil võistlustel: Liisa Otsus pikkuskategoorias fitness -163cm ning Natalia Nazarenko–Kiivikas fitness +163cm

See hooaeg on meie fitnessistidele ja kulturistidele olnud üliedukas.
Mäletatavasti krooniti Liisa Otsus kevadel Euroopa meistriks ja Natalia võitis tugevas konkurentsis Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali.

Lisaks neile on veel ette näidata Imre Vähi pronksmedal, Jaanika Jürgensoni pronksmedal ja loomulikult Taavi Kooviti kuld- ja hõbemedal, seda kõike 2010 kevadistelt Euroopa meistrivõistlustelt!

Kui Liisale on see esimene täiskasvanute MM, siis Natalia on osalenud varem juba 4 korda MM–il ja parima koha saavutas ta 2008 aastal, kui saavutas 5. koha.

Mõlemal sportlasel on ka sel korral eeldus jõuda kõrgele kohale.

Liisa ja Natalia treenivad Tallinna spordiklubis Reval–Sport.

Delegaatidena, treeneri ja kohtunikuna saadab sportlasi neil võistlustel EKFL peasekretär Indrek Otsus. Delegatsioon lahkub kolmapäeva varahommikul kell 5.30

Reportaaz ja info võistlustel toimuvast tuuakse operatiivselt kohale läbi [url=http://www.fitness.ee]www.fitness.ee[/url] portaali.

Lisainfo:
EKFL juhatuse liige
Ott Kiivikas
5048898
[mail=ott@fitness.ee]ott@fitness.ee[/mail]

Autor: EKFL