24. september 2009

FitStar Attack esimese kava koolitus toimub 4.oktoober..

FitStar Attack esimese kava koolitus toimub 4. oktoobril Ilumessil Eesti Näituste Spordihallis

FitStar Attack kontsepttreeningu koolitus toimub 4. oktoobril. 2009 algusega kell 12:00- 14.00 Ilumessil. Koolituse läbiviijad on Sven Idarand, Egle Eller
FitStar kontsept-treeningute maksumus on 950.- krooni ühe treeningprogrammi eest. Hind sisaldab CD, kirjaliku tunnikonspekti, tunnistust koolitusel osalemise kohta.

Koolitusest osavõtjatele antakse ka juhtnöörid kuidas saavad kava vaadata veebipõhiselt.
Koolituse eest tasuda üleandega FitStar OÜ aa.221046784224 või sularahas kohapeal.

FitStarAttack on intervalltreening, mis mõeldud treenitud inimestele, nii meestele kui naistele, kes soovivad proovile panna enda lihas- ja kardiovaskulaarset vastupidavust. Tunnis kasutatakse lisaks oma kehaleraskusele veel stepi-pinki ning vastavalt programmile ka treeningmatti, hantleid ja/või kettaid—kõike selleks, et väljakutset suurendada. Harjutused on lihtsad ja peamiselt inspireeritud erinevate spordialade treeningutest.

FitStarAttack keskendub aeroobsele treeningule, kuid suur osa tunnist on pühendatud ka jõu, tasakaalu ja liikuvuse arendamisele. Erinevates programmides on kasutusel erinevad harjutused ning lisavahendid, kuid tunni põhieesmärk ja sisu jäävad alati samaks—arendada vastupidavust.

FitStarAttack sobib kõige paremini inimestele, kes armastavad intervall-treeningu energilisust, bootcamp-stiilis tunni intensiivsust, sportlikkust ja liikumise mitmekülgsust ning rühmas tekkivat sünergiat.

Toimub programmi esitlus praktilise tunnina, kaasa võtta treeningriided!

Registreerimine koolitusele siin [url=main.php?main=registreeru/fitstar” target=_blank>klikka ja täida

NB! koolitusel osaleja peab omama EEVL aeroobika treeneri kutsetunnistust.

Info koolituse kohta:

  • Fitness.ee
  • Leave your thoughts