4. detsember 2012

Jõulukingid saad FitShopist!

Jõulud on tulekul ja kingituste otsimisega ei pea õnneks vaeva nägema, kuna appi tuleb FitShop. Tee kingitus endale või oma lähedastele!

Valida on kuue erineva kingituse vahel, mis on Sinu jaoks juba valmis pakitud. Kõik tooted saad 20% allahindlusega!

Tervisekombo

Oled usin tervise- või võistlussportlane? Sul on mõni kallis sõber, kes otsib viise sportliku arengu kiirendamiseks? Tee heategu iseendale või sõbrale ja võta Tervisekombo! Tervisekombo koosneb kolmest tootest, mis hoolitsevad Sinu keha eest mitme külje alt. Pilatese rull on massaažirull lihasvalu leevendamiseks.

Tavahind 51,52; kombohind Sulle 41,21€
[url=http://fitshop.fitness.ee/joulupakid/0/readmore/858/Tervisekombo/]Saadaval FitShopis[/url]
[pilt=8377]

Vitamiinikombo

Hoolitse oma tervise eest selle mitmekülgse kombo abiga! Sobib nii tervisesportlastele kui tippatleetidele. Vähenda pimeda ajaga kaasnevat energiapuudust, luba endale parem ja taastavam uni ning paranda rasvapõletust. “Vitamiinikombo” hõlmab endas kolme populaarset toodet: Olimp Vita-min Multiple Sport, Olimp Chela MZB ja Olimpi Gold Omega3.

Tavahind 41.51, kombohind Sulle 33.20€
[url=http://fitshop.fitness.ee/joulupakid/0/readmore/859/Vitamiinikombo/]Saadaval FitShopis[/url]
[pilt=8374]

Shoti kombo

Kõik need Olimpi shotid aitavad võtta treeningust või võistlustest maksimumi. “Shoti kombo” hõlmab endas kolme populaarset toodet: Olimp Chela-Mag shot, Olimp AAKG shot, Olimp Extreme Speedshot!

Tavahind 20,10; kombohind Sulle 16,08€
[url=http://fitshop.fitness.ee/joulupakid/0/readmore/862/Shoti%20kombo/]Saadaval FitShopis[/url]
[pilt=8381]

Athletic Fitnessi kombo

Athletic Fitness kombo hõlmab endas kolme populaarset toodet: Iron Gym, Fast Muscle+ ja Athletic Fitness HOPE spordijook. Saa tugevaks ning kes teab.. ehk jõuad ka lavale Athletic Fitnessis võistlema!

Tavahind 69,01; kombohind Sulle 55,21€
[url=http://fitshop.fitness.ee/joulupakid/0/readmore/863/Athletic%20Fitnessi%20kombo/]Saadaval FitShopis[/url]
[pilt=8382]

Klassiku kombo

Kõik kolm klassikalist toodet aitavad Sul või Sinu sõbral saavutada ainult parim! “Klassiku kombo” hõlmab endas kolme polulaarset toodet: Fast BCAA tabletid, Fast Glutamine, Fast Creatine.

Tavahind 63,46; kombohind Sulle 50,77€
[url=http://fitshop.fitness.ee/joulupakid/0/readmore/864/Klassiku%20kombo/]Saadaval FitShopis[/url]
[pilt=8375]

Peatselt lisandumas: Bikiini Fitnessi kombo

Sul on mõni sõber, kes hindab maitsvaid elamusi? Sõbranna, kelle unistuseks on tegeleda bikiini fitnessiga? Või oled ise sel aastal tubli olnud ning väärid midagi ühtaegu maitsvat ja ülitervislikku? Siin on sulle kolm populaarseimat toodet ühes, ilusasti pakitud ja kinkimiseks valmis! Bikini Fitnessi kombo sisaldab kolme suurepärast toodet: Protein Pudding, CocoVi Tasty kookosõli ja superfood Trailmix.

Tavahind 52.63, kombohind Sulle 42.11€
Peatselt saabumas
[pilt=8383]

Häid jõule!

Autor: FitShop.ee