1. september 2004

Lamades surumine

Tähelepanu koolides ja spordisaalides lamades surumist ja jõutõstmist harrastavad sportlased ja need, kes tahavad saada sportlasteks!

Seoses lähenevate Eesti Meistrivõistlustega lamades surumises pakub Eesti Jõutõsteliit võimaluse ennast täiendada ja saada parem ülevaade lamades surumisest kui spordialast.
Tihti on võistlustel (eriti noorematel sportlastel) tekkinud küsimusi, millise varustusega tohib ja peab võistlema, milliseid katseid loetakse ja mis on üldse kohtunike ootused.

Et ennetada tulevikus võimalikke altminekuid, pakub Eesti Jõutõsteliit välja võimaluse kutsuda endale saali või spordiklubisse oma ala spetsialistid.
Võistlusteks valmistumisest, lamades surumise treenimisest ja võistluskatsete sooritamisest annab ülevaate koos praktilise treeninguga selle ala 3-kordne Eesti meister Kaido Leesmann.
Kohtunike ootustest, võistlusvarustusest ja läbiviimisest räägib Eesti Jõutõsteliidu kauaaegne kohtunikekogu esimees Ants Rosenbaum.

Neid mehi saab kutsuda endale spordisaali või klubisse, kui saalis on vähemalt 8-10 tõsist harrastajat, kes tahavad saada vastuseid küsimustele:
Kuidas treenida? Kuidas võistelda? Milline programm on just lamades surumiseks õige?
Milline on õige toitumine? Mida ootavad kohtunikud? Milline on lubatud varustus?

Kogu üritus oleks tasuta. Tähtis on vaid, et koha peal oleks asjaarmastajaid.
Lähemat infot saab telefonil 50 26 999 või e-maili aadressil kaidoleesmann@starman.ee

Olge julged ja pealehakkajad, sest kohale tullakse igasse Eestimaa nurka!

Eesti Jõutõsteliidu juhatus

Autor: