13. november 2014

Les Mills Kvartaalkoolitus 4/2014. Registreerumine kuni 19. november!

Les Mills Kvartaalkoolitus 4/2014

Neljapäeval, 4. detsembril MyFitness Kristiines (Tulika põik 3, Tallinn)

Ajakava:

09.00 BODYBALANCE® (Arja Vanhanen)
10.30 BODYPUMP® 1 (Mika Kankainen)
11.25 BODYPUMP® 2 (Mika Kankainen)
13.00 BODYVIVE® (Arja Vanhanen)
14.30 BODYJAM® (Naja Klaerke Mikkelsen)
16.00 BODYCOMBAT® (Mika Kankainen)

Kvartaalkoolitustele registreerimine kestab kuni 19. novembrini.

Kvartaalkoolitusele registreerimine ja uue kava tellimine käib veebipoe kaudu (veebipoe kasutusjuhend manuses). Veebipoodi pääsed [url=http://shop.lesmills.net/webshop/login.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1]siit[/url].

Veebipoodi sisenemiseks on sul tarvis nii kasutajanime kui ka parooli. Vajadusel saad neid küsida e-maililt [mail=allar@lesmills.net]allar@lesmills.net[/mail]. Kui sinu kvartaalkoolituse või uue kava eest tasub spordiklubi, peab tellimuse esitama spordiklubi, kasutades oma kasutajanime ja parooli.

Et saaksid kvartaalkoolitusel osalemise kirja, pead aktiivselt osa võtma nii tunnist kui teoorialoengust. Kui sul ei ole võimalik kvartaalkoolitusel osaleda, siis pea meeles endale uus kava tellida veebipoest.

Uus kava saadetakse kõikidele kvartaalkoolitusel osalejatele kvartaalkoolitusele eelneval päeval. Kõik need, kes tellivad uue kava (kvartaalkoolitusel ei osale) saavad kava kätte peale kvartaalkoolitust. Kavad saadetakse instruktoritele digitaalselt ja need saab alla laadida digitaalsete kavade portaalist.

Digitaalsete kavade portaali pääsed [url=https://lesmills.secure.force.com/digital/Default_Login]siit[/url].

Palun teavita meid kui haigestud või ei saa kvartaalkoolitusel osaleda mõnel muul põhjusel, sest tihtipeale on kvartaalkoolitusele soovijaid rohkem, kui kohti jätkub. Pea meeles, et kui oled oma koolituskoha tühistanud, peaksid uue kava tellima veebipoest. Seda ei saadeta sulle automaatselt.

Autor: Les Mills