9. märts 2012

Nädala uudis 10/12

IV Reval Cup – Tallinna Lahtised Meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, võistlusjuhend
31. märts 2012 toimub järjekordne Reval Cup kulturismivõistlus. Tallinna lahtised meistrivõistlused on iga-aastane kulturismivõistlus nii algajatele kui ka varem võistelnud sportlastele. Võistlustele registreerimine toimub kuni 19. märts.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4243/iv-reval-cup-tallinna-lahtised-meistrivoistlused-kulturismis-ja-fitnessis-voistlusjuhend]Loe täpsemalt[/url]

Tule Raju doonoriks
Tule 14. märtsil koos Raju sportlastega verd andma!
Pane ennast kirja lehel [url=http://www.mma.ee/doonor]mma.ee/doonor [/url]või tule lihtsalt kohale! Kõikide eelregistreerunute vahel loosime välja kuus Raju 9 lähikoha piletit. Doonorluspäev toimub Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4266/fitnessee-kutsub-tule-raju-doonoriks]Loe täpsemalt[/url]

Kulturismi- ja fitnessitreenerite erialane tasemekoolitus (I ja II tasemele)
Koolitusi rahastab Innove projekt ja see on osalejatele tasuta. Esimese järjekorras saavad registreeruda kehalise kasvatuse õpetajad, siis EKFL liikmesklubide treenerid ja alles siis ülejäänud soovijad. Eelisjärjekorras võtame koolitusele ka need kes kohe mais soovivad tulla fitnesstreeneri eksamile.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4253/kulturismi-ja-fitnessitreenerite-erialane-tasemekoolitus-i-ja-ii-tasemele]Loe täpsemalt[/url]

Täienenud GASP ja Better Bodies meesteriiete valik FitShopis
FitShop.ee pakub lisaks toidulisanditele ja aksessuaaridele ka treeningriideid firmalt GASP ja Better Bodies. Veebipoes FitShop.ee on valikus treeningriided meestele, mida saate soovi korral ka proovida FitShop Robocopis, Tallinnas, aadressil Telliskivi 51, Tallinn. Treeningriided naistele firmalt Better Bodies on saadaval FitShop Spartas, Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 139c.
[url=http://fitshop.fitness.ee/gasp-bb-1/]GASP ja Better Bodies särgid, pusad[/url]
[url=http://fitshop.fitness.ee/gasp-bb-2/]GASP ja Better Bodies püksid[/url]

Raju 9 profikaart: võitlejad kuuest riigist
14. aprillil toimub Tallinnas Kalevi Spordihallis Eesti suurim võitlusspordiüritus MMA Raju 9
Raju toob pealtvaatajateni Eesti võitlusspordi paremiku, kus kokku astuvad puuri võitlejad kuuest riigist – Eestist, Prantsusmaalt, Poolast, Soomest, Lätist ja Leedust. Samuti on pealtvaatajatel võimalik tasuta kaasa elada päevasele amatööride võistlusele.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4273/raju-9-profikaart-voitlejad-kuuest-riigist]Loe lisaks[/url]

Persoon: TUNNE EESTI TEGIJAT: Jevgeni Kuzmin
“2008 sügisel otsustasin hakata iseendaga individuaalselt tegelema. Põhjuseid palju polnud, eelkõige enda füüsise arendamine ja iluideaali saavutamine ehk kitsas talje, suur selg ja laiad õlad. Tulemused olid kiired tulema, kahe kuuga võtsin juurde 5kg ja see motiveeris edasi tegutsema. Mõõdud suurenesid nii ilusti, et kellelegi ei jäänud see märkamata, võib öelda, et tekkis mingil määral sõltuvus.”
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1360/tunne-eesti-tegijat-jevgeni-kuzmin]Loe edasi[/url]

Aitab, nüüd võid kindel olla, HT-R on Sinu!
FitShopide kampaania “Alates 100 EUROsest ostusummast kaasa kingitus” raames saab seekord kingituseks kaasa [url=http://fitshop.fitness.ee/taastajad/0/readmore/114/HT-R/]FAST spetsiaal taastaja HT-R-i.[/url]

Nädala toode: Lean Gain (Ultralife)
Otsid parima maitsega valgutoodet?
Ultralife Performance Lean Gain
*Aitab kasvatada rasvavaba lihasmassi.
*Koostises madala GI-ga süsivesikud ja denatureerimata proteiinid.
*Sobib taastusjoogiks ja massilisamiseks.
*Erineva imendumiskiirusega proteiinid, süsivesikud ja kasulikud lisaained.
[url=http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/73/Lean%20Gain%202kg/]Tutvu tootega lähemalt[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee