14. märts 2013

Nädala uudised 11/13 – kaloriarvuti: hea abimees kehakaalu jälgimisel

Terves kehas terve vaim? Tule motiveeri end tegutsema ja saavuta see, mida enim ihkad! Esmaspäevani soodushind
Saa teada: • Mis mõjutab sinu tulemusi ja kuidas seda muuta.
• Kuidas treenida ennast mõtlema nagu võitja.
• Kuidas töötada harjumustega, mis ei lase sul edu saavutada.
• Milliseid omadusi sa vajad, et saada elus seda, mida soovid.
• Kuidas ennast motiveerida ja tegutsema suunata.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5016/terves-kehas-terve-vaim-tule-motiveeri-end-tegutsema-ja-saavuta-see-mida-enim-ihkad-esmaspaevani-soodushind]Tule koolitusele[/url]

FAST Pudding degusteerimine TTÜ Spordihoones
Esmaspäeval, 18. märtsil, kell 11.45 – 14.15, toimub TTÜ Spordihoones Fast Puddingu degusteerimine. Degusteerimise käigus on võimalik klubi külastajatel maitsta uut ülimenukat Puddingut ning küsida nõu selle valmistamise ja kasutamise kohta enda menüüs.
Tutvustamisele tuleb uus FASTi toode: Protein Pudding.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5015/fast-pudding-degusteerimine-tt-spordihoones]Ole kohal[/url]

Tallinna koolinoorte MV lamades surumise võitjaks tuli Rocca al Mare Kool
Absoluutseks meistriks tuli Greg Nesselmann Hendrik Oviri ja Martin Vahtramäe ees. Õppeasutuste arvestuses oli parim Rocca al Mare Kool koosseisuga Raimond Pääru, Uku Randoja ja Daniel Veinbergs.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5004/tallinna-koolinoorte-mv-lamades-surumise-voitjaks-tuli-rocca-al-mare-kool]Vaata tulemusi[/url]

Tunne Eesti tegijat: Kristjan-Johannes Konsap
Soovitan noortele ja algajatele sportlastele viitsimist uurida erialast kirjandust, et teha endale selgeks kõik kulturismitreeningu põhitõed ja kannatust, et neid järgida aastaid ja aastakümneid järjest. Mingit imelahendust ei ole olemas, seega mitte takerduda kaheldava väärtusega infoallikatesse, mis lubavad kiiret edu või ületähtsustavad teisejärgulisi detaile.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1465/tunne-eesti-tegijat-kristjanjohannes-konsap]Loe persoonilugu[/url]

Mittestandardsed jõusaaliharjutused: ühe jalaga üleshüpe
Sooritamine: algasendis stabiliseeri keha. Saavuta tasakaal ja soorita max üleshüpe. Tõuge ülesse on plahvatuslik, maandumine pehme. Kasutada pöida (et tõuge läheks ka läbi sääre). Maandu samale jalale ja püüa korduste vahel jalga mitte maha panna. Tee järjest sama jalaga mitu kordust. Mõju: kaasatud on reie nelipea, tuhar, säär, alakeha stabiliseerivad lihased. Kasutamine treeningus: sobib hästi kahe kehapoole ühtlustavaks treeninguks, et tasakaalustada kahe kehapoole erinevusi.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/5011/mittestandardsed-jousaaliharjutused-uhe-jalaga-uleshupe]Vaata harjutust[/url]

Kaloriarvuti täieneb
Kaloriarvutisse lisandub pidevalt uusi toiduaineid, iga päev käib olemasolevate toiduainete toiteväärtuste korrigeerimine ja uuendamine. Eesmärk on muuta [url=http://www.fitness.ee/kaloriarvuti]kaloriarvuti[/url] mugavaks, hõlpsasti kasutatavaks ning mis peamine – heaks abimeheks kasutajatele. Toidulisandite gruppi lisandusid uued FitShop müügile tulnud tooted, samuti AllStars batoonid nüüdsest olemas.
[url=http://www.fitness.ee/kaloriarvuti]Kaloriarvuti[/url]

Mass2 ja Dietmix ostjale kingituseks sheiker
Kui Reval-Sport spordiklubis pikeneb käimasolev kampaania, siis samal ajal alustab sheikerikampaania ka Sparta Spordiklubis. Toodetega nagu Mass2 ja Dietmix saad kingitusena kaasa Fitness.ee või Dietmix shakeri. Kampaania kehtib Spordiklubi Sparta administraatorite juurest tooteid ostes.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4994/revalspordi-kampaania-tasuta-sheiker-kauba-peale]Samal teemal[/url]

Vali endale tasuta toode
[url=https://www.facebook.com/fitness.ee]Fitness.ee Facebooki fännilehel[/url] jagatakse välja Sinu enda poolt valitud toode. Ükskõik milline, vali aga kõige meeldivam ja anna sellest teada kommentaariumis. Jaga kampaaniapilti ka enda sõpradega ja jää ootama, et loosiratas Sinu kasuks keerleks. Loosimine toimub juba esmaspäeval.
[url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151126083754567&set=a.367888324566.142783.342294584566&type=1&theater]Vali, jaga ja võida[/url]

Fitness.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee