4. mai 2012

Nädala uudised 19/12: Ela kaasa Eesti koondisele!

Eesti fitnessikoondis sellel nädalavahetusel Horvaatias EM-l
Sellel nädalavahetusel 11.-14.mai toimuvad Horvaatias, Zagrebis naiste fitnessi, bikini fitnessi ja meeste fitnessi ja Athletic fitnessi Euroopa meistrivõistlused. Eestis esindamas: Oleg Anissimov, Natalia Nazarenko-Kiivikas, Egle Eller-Nabi, Kristo Kauder ja Kristjan Oras.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4378/eesti-fitnessikoondis-sellel-nadalavahetusel-horvaatias-em-l]Loe lisaks[/url]
[url=http://streaming.hr/modules/iframes/bodybuilding/bb.asp]Võistluste otseülekanne[/url]

Margus Silbaumil Euroopa meistrivõistluste hõbemedal jõutõstmises
Tänavu Ukrainas toimuval jõutõstmise EMil saavutas Eesti koondis märkimisväärsed tulemused! Margus Silbaum näitas järjekordselt oma taset ning sai hõbemedali kaalukategoorias -93kg tulemusega 905kg! Suurepärased tulemused tegi ka Elar Kraav, kes sai jõutõmbes hõbemedali, saades kirja 355kg!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4384/margus-silbaumil-euroopa-meistrivoistluste-hobemedal-joutostmises]Loe täpsemalt ja vaata MArguse sooritust[/url]

Les Mills kvartaalkoolitus 2/2012
2. juunil toimub selle aasta teine kvartaalkoolitus ja sedapuhku toimub see Tallinnas, Fittest Klubis. Treeneriteks Asa Fornander (Rootsi) ja Michael Steenhouwer (Rootsi). Toimuvad BODYJAM®, BODYPUMP®, BODYBALANCE™ ja BODYCOMBAT® treeningud. Registreerimine Les Mills kvartaalkoolitusele toimub kuni 18.05.2012.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4365/les-mills-kvartaalkoolitus-22012]Registreeri end koolitusele[/url]

Shock Absorber- ainult naistele!
Nii, sul on kõrgtasemel jooksujalatsid, õige treeningvarustus ja programm, tänu millele sa peaksid saavutama parima vormi. Kuid kas sa oled ikka kõigele piisavalt tähelepanu pööranud? Korralikud sport-rinnahoidjad on sama tähtsad kui ühed korralikud treeningjalatsid.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1377/shock-absorber-ainult-naistele]Loe lähemalt[/url]

Artikkel: Ilus keha on vaid õigete valikute kaugusel (Egle Eller-Nabi)
Lihtsam on alla anda ja tõdeda, et sel aastal ikka seda rannavormi ei tule. Või otsiks netist mõne „imedieedi“? Mingid imekapslid vihmametsaekstraktiga- 2 nädalaga miinus 10 kilo. Kahjuks on „imedieetide“ puhul tulemuseks vaid rahakoti ümbermõõdu vähenemine. Tuleb ikka midagi toimivat ette võtta. Prioriteedid paika!
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1378/ilus-keha-on-vaid-oigete-valikute-kaugusel]Loe edasi[/url]

Löö Fitness.ee palliga Hole In One ja võida aastane Status Club´i pakett!
Status Club`i auhind Hole In One lööjale: aastane Silver-pakett. Silver klubipakett on oma füüsilise vormi eest intensiivselt hoolt kandvale inimesele parim lahendus.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4385/loo-fitnessee-palliga-hole-in-one-ja-voida-aastane-status-clubi-pakett]Loe täpsemalt[/url]

Nädala küsimus: Kui ööpäevane energiakulu on 2800 kcal, siis normaalne oleks tarbida rasvu… ?
…75 – 90g
…90 – 105g
…45 – 60g
…30 – 45g
[url=http://www.fitness.ee/vasta-ja-voida]Vasta ja Võida[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee