27. juuni 2012

Nädala uudised 26/12

Jaanipäeva Spartakiaadi võitis TÜASK!
Jaanipäeva Spartakiaad on selleks korraks läbi ja tulemused selgunud. Esimest korda peetud Spartakiaad, kus võisteldi rändauhinna “Oti Hantel” (tegemist siis Ott Kiivika ühe esimese treeningvahendi peale, millele on oma vääristuse andnud sepp Heigo Jelle) ja parima spordiklubi tiitli peale, võitis Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Teiseks platseerus Vivasport, kolmandaks Tartu Arctic ja neljandaks Sparta Spordiklubi.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4427/jaanipaeva-spartakiaadi-voitis-task]Loe üritusest lähemalt[/url]

Eestimaa Rammumees 2012
Eestimaa Rammumees 2012 leiab aset 30. juunil 2012 Kohilas Latepargi parklas (Vabaduse tänava ja Viljandi mnt ristmik). Võistlusele on oodatud kõik soovijad. Registreerumine koha peal 1 h enne võistluse algust. Võistlus algab kell 14.00.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4467/eestimaa-rammumees-2012]Loe täpsemalt[/url]

CXWORX™ varsti Eestis, registreeru koolitusele!
CXWORX™ – eriti tõhus 30-minutiline Les Millsi treeningprogramm, mis suunatud kerelihaste treenimisele, jõuab Eesti spordiklubidesse juba sellest sügisest. Eesti esimeste CXWORX™ instruktorite koolitus toimub 11.-12. augustil Tallinnas, registreerimine kuni 6. juulini.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4469/cxworx-varsti-eestis-registreeru-koolitusele]Registreeri end koolitusele[/url]

Tule heategevuslikule Zumbapeole Pärnu randa!
Suur heategev Zumbapidu toimub Pärnu rannahoone esisel promenaadil laupäeval, 7. juulil kell 13.00 ning osavõtt on tasuta. Õhtul kell 23.00 toimub järelpidu “SalZumba Sunset”, kus saab tantsida Zumba, salsa, kizomba ja bachata tantse nii klubis kui terrassil.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4471/tule-heategevuslikule-zumbapeole-parnu-randa]Loe täpsemalt[/url]

Artikkel: Säilita enda bikiini-keha ka sügiseks
Egle Eller-Nabi: Koostasin ringtreeningu, mille abil saad säilitada oma hea vormi, ilma et peaksid tingimata külastama treeningklubi. Treeningu jaoks läheb sul vaja hüppenööri, hantleid (võid lisaraskustena kasutada veepudeleid näiteks), pinki või tooli „triitsepsi“ kõverduste tegemiseks ja vaba ruumi kus treenida. Ilusa ilmaga treeni kindlasti vabas õhus – saad lisaks heale vormile ka kauni jume.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1391/sailita-enda-bikiinikeha-ka-sugiseks]Loe artiklit ning vaata treeningkava[/url]

Füsioteraapia. Alaseljavalud
Füsioteraapia on terapeutilistel harjutustel, asendravil, massaažil ja teistel manuaalse teraapia vormidel ning füüsikalistel meetoditel baseeruv taastusravi osa, mille eesmärgiks on võimalikult ideaalilähedaselt taastada tugiliikumisaparaadi või organsüsteemi töö.Statistika järgi kogeb mingis oma eluetapis alaseljavalusid ligi 80% inimestest.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1392/fusioteraapia-alaseljavalud/1]Vaata, kuidas toimida alaseljavalude korral[/url]

Aitab, nüüd võid kindel olla, Hera80 on Sinu!
Anname alates 100 eurose ostu puhul kingituseks kaasa Fitshopi hitt-toote. Seekord tuleb kingituseks kaasa [url=http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/31/Hera80]FAST Hera80-ne[/url].

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee