12. juuli 2012

Nädala uudised 28/12: Kohtume järgmine nädal Saaremaal!

Järgmine nädal: Athletic Fitness Fit.Camp 2012
Fitcampi selle aasta suunitlus on Athletic fitness ja sellega seoses toimuvad nädala jooksul erinevad koolitused, mida viib läbi Ott Kiivikas, kes oli ka kevadel esimestel Euroopameistrivõistlustel Athletic fitnessis peakohtunik. Laagrinädal kulmineerub Saaremaa Open Cup nimelise võistlusega. Lisaks koolitustele ja võistlustele, toimuvad ühistreeningud, meeskonnamängud ja palju muud põnevat.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4423/fitcamp-2012-osaleb-5-valitsevat-euroopameistrit]Tule laagrisse[/url]

Heategevuslik Zumbapidu kogus annetajatelt 384.40€
Üllas traditsioon on saanud järje, nimelt eelnevalt viiel korral Tallinnas toimunud heategev Zumbapidu toimus nüüd Pärnus, otse Pärnu rannas. Möödunud laupäeval, 7. juulil koguneti pärastlõunal Pärnu Rannahoone ette, et ühiselt pea kaks tundi zumbatada. Heategevuseks koguti annetajatelt 384.40€, mis läks kohalike liikumispuudega inimeste toetuseks.

Palju õnne: meie 16 aastat toob sulle -16% ja veel teisigi soodustusi
Eesti parimal fitnesskorporatsioonil täitub juulis juba 16 aastat! Suurimad tänud: teieta poleks see võimalik! Sünnipäeva puhul on meil palju superpakkumisi!
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4482/palju-onne-meie-16-aastat-toob-sulle-16-ja-veel-teisigi-soodustusi]Tutvu sünnipäevakampaaniaga[/url]

UUS: IFBB Universe VII
Maailma Kulturismi ja Fitnessi Liidu IFBB ametlik ajakiri “IFBB Universe” vastne number, mai – juuni 2012, on värkselt ilmunud! Loe värskeid kulturismi- ja fitnessiuudiseid IFBB Universe VII ajakirjast.
[url=http://www.fitness.ee/uudis/4498/uus-ifbb-universe-vii]Loe siit…[/url]

Artikkel: Laineline treeningute periodiseerimine kulturistidele… I osa
Nädalasel perioodil päeviti lainetav treeningkoormuse periodiseerimine on progresseerumise viis, mille käigus treeningkoormus muutub nädalas mitmel korral. Kusjuures sama tsükkel kordub praktikas keskmiselt iga 5 – 14 päeva tagant.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1394/laineline-treeningute-periodiseerimine-kulturistidele-i-osa]Loe artiklit[/url]

Artikkel: Unistuste tuhar õige treeninguga (Egle Eller-Nabi (tõlge))
Milline naine ei tahaks endale ilusat treenitud tagumikku? Kahjuks pole unistuste tuhara treenimine nii lihtne ülesanne. Toome teieni intervjuu Pauline Nordiniga, kes on treener ja raamatu „Butt Bible“ (tõlkes „Tuhara biibel“) autor. Paulini väitel on kauni tuhara saladus pikaajaline tugev treening. Saa osa Paulini näpunäidetest ja treeni endale kaunis tagumik.
[url=http://www.fitness.ee/artikkel/1395/unistuste-tuhar-oige-treeninguga]Loe artiklit[/url]

Nädala kombo: Reisikombo (FAST)
Oled minemas sportlikule reisile ning ei taha pulbritega mässata? Siin on Sulle lahendus – võta endaga kaasa reisikombo.
Batooni või valmisjooki võid kasutada nii vahepalana kui ka pärast treeningut. Koosneb populaarsetest FAST toodetest (9tk).
[url=http://fitshop.fitness.ee/kombod/0/readmore/747/Reisikombo/]Saadaval FitShopis[/url]

Fintess.ee – tervis, jõud, ilu!

Autor: Fitness.ee