22. veebruar 2007

Nädala uudised

[p]Nädala uudised:
23. veebruar (reedel) on pood lahti kella 16.00-ni.

Hea meel on rõõmustada oma kliente. Alates sellest nädalast on müügil Kalverton Taiding tooted. Juba on tooted saadaval Telliskivi tn. poes ning ka netipoes. Tegemist on erinevate vitamiinide ja emulsioonidega.

BodyPump’i fännid võivad hakata nõudma oma treeneritelt uut kava, kuna täna lähevad kõik treenerid uue kava koolitusele.

Nii netipoes kui ka kohapeal on müügil oodatud ja palju küsitud toode Syntha-6. Tegemist uue seguga 6’st proteiinist millest kõik räägivad. Syntha-6 pikendatud imendumisega proteiinisegu koosneb kiirelt, keskmiselt ja aeglaselt omandavatest proteiinidest, et tagada aminohapete konsentratsiooni pikemaks ajaks, tagades suurema proteiinide sünteesi ning parandades kahjustatud lihaskude. See proteiinide segu sisaldab endas ultrafiltreeritud vadaku konsentraati, alfa ja beeta kaseiini, mikrofiltreeritud vadaku proteiini isolaati, munavalget, kaltsium kaseinaati ja piima valgu konsentraati.

On madala süsivesiku ja laktoosi sisaldusega, muutes selle toote parimaks valikuks neile, kes otsivad oma toidukavasse pikalt imenduvat, kuid samas rasva ja süsivesikute vaest valgusheiki. Toode on mõeldud soovitud kaalu saavutamiseks, tagamaks keha toitainetega ning toetamaks lihaskasvu.Toode ei sisalda kreatiini, aspartaami ega stimulante.
Pikenenud imendumine
Multifunktsionaalne (sobib nii õhtuseks kui hommikuseks proteiiniks)
6 erinevat kõrgkvaliteetset ja täisväärtuslikku proteiini
Aktiivsed ensüümid toetamaks proteiinide seedimist (Aminogen® ja Papain)
BCAA ja teised peamised ja mittepeamised aminohapped
Keskmise pikkusega triglütseroolid (MCT) (kiirelt põlev energia allikas)
Glutamiin peptiidid
Üks portsjon Syntha-6’t on hea kiudainete allikas
Aspartaami vaba!

Info leiad [url=http://shop.fitness.ee/product_info.php?manufacturers_id=50&products_id=542]siit.[/url]

Nädala pakkumine: Sellel nädalal on võimalik osta soodushinnaga Universali toodet Animal Stak2. Lähema info toote kohta leiad [url=http://shop.fitness.ee/product_info.php?manufacturers_id=30&products_id=288]siit.[/url]

Nädala retsept:
Shokolaadimaitseline toidukorra asendaja

1 keskmine banaan
1 klaas shokolaadimaitselist proteiinipulbrit
3/4 klaasi soja piima või rasvatut piima
10 jääkuubikut

Pane kõik komponendid blenderisse.

274 kcal, 26g proteiini, 33g süsivesikuid, 6g rasva ja 5g kiudaineid.

[/p]

Autor: Fitness.ee