1. oktoober 2009

Oti leiva ja sepiku müügikohtade info!

Loo Comarket
Marja Comarket
Oja Comarket
Pallasti Comarket
Viimsi Comarket
Avinurme kpl.
Laekvere kpl.
Lilleoru kpl.
Lohusuu kpl
Muuga kpl.
Purtse kpl.
Roela kpl.
Simuna kpl.allika
Viru-Jaagupi kpl.
Ardu kpl.
Kose-Risti kpl.
Ämbra A ja O
Aravete A ja O
Jäneda A ja O
Järva-Jaani A ja O
Kadrina Konsum
Kalevi A ja O
Kunda Konsum
Laekvere A ja O
Paide Maksimarket
Päinurme A ja O
Rakvere Maksimarket
Roosna-Alliku a ja O
Särevere A ja O
Simuna A ja O
Sõmeru A ja O
Väätsa A ja O
Vao A ja O
Laura kpl.
Ravila kpl.
Food Market
Libatse kpl.
Hageri A ja O
Hagudi A ja O
Jaama A ja O
Juuru A ja O
Kaiu A ja O
Kandi A ja O
Käru A ja O
Kehtna A ja O
Kohila Konsum
Mahlamäe A ja O
Rapla Konsum
Aravete kpl.
Aruküla kpl.
Georgi kpl
Marlii kpl
Mesilane kpl.
Toila pood
Valge pood
Stockmann
Tallinna Kaubamaja
Selja A ja O
Tori A ja O
Vändra A ja O
Vändra Konsum

Kauba sisseostmiseks kirjuta: [url=mailto:tiiu@euroleib.ee]tiiu@euroleib.ee[/url]

Oktoobri alguses jõuab poelettidele müüki „Oti Sepik” ja „Oti Vormi Leib”. Tegemist on AS Euroleib ja sportlase/saatejuhi Ott Kiivika ühisprojektiga.

Leivaidee oli varem olemas, kuid teostuseni jõuti sellel sügisel. Uue leiva vajadus turule tulemiseks oli tingitud tervislike eluviise järgivate inimeste soovist saada hea maitsega tervisliku leiba just need kaks komponenti ongi uues leivas ja sepikus ühendatud, lisaks ka taskukohane hind.

Ott Kiivikas, kes on eelkõige tuntud kulturistina (10 x Eesti absoluutne meister) on lisaks sellele tuntud ka toitumisspetsialistina ja nõustanud toitumise vallas paljusid Eesti tippsportlasi ja harrastajaid.

Uues leivas „Oti Vormi Leib” on ühendatud musta leiva hea maitse koos juurde lisatud lina-, seesamiseemnete ja nisukliidega. „Oti Sepik” aga ühendab endas linaseemnete ja nisukliide häid omadusi. Lisaks on uus sepik ka suhkruvaba ja kumbki uus toode ei sisalda säilitusaineid.Pakenditel on ära toodud toitumisalane info ühe viilu kohta (GDA märgistus), mis lihtsustab kalorite arvutamist.

Linaseemned on meie organismile kasulikud seetõttu, et sisaldavad eriti suurel hulgal polüküllastumatuid rasvhappeid (oomega 3 ja 6 rasvhappeid), nende hulgas ka tervisele äärmiselt tähtsat alfalinoleenhapet, mida organism ise ei valmista, mis aga alandab tõhusalt vere kolesteroolitaset. Ülikõrge kiudainete sisaldus (kuni 40%) korrastab seedimist ja aitab liigset kolesterooli välja viia. (Viimaste aastate uurimused on leidnud linaseemnetest taimeöstrogeene, millest arvatakse olevat ka abi rinna- ja jämesoolevähi puhul.)Nisukliid puhastavad organismi jääkainetest ja selleks sobivad suurepäraselt suure kiudainesisaldusega nisukliid.Seesamiseemnete parim omadus on aga see, et need on õlirikkad.

Uue sepiku ja leiva presentatsioon toimub eeloleval nädalavahetusel 2 4. oktoobril „Ilu messi” raames Eesti Näituste paviljonis toimuval „Aeroobikakuninganna” valimistel ja 3. oktoobril toimuvatel Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis Tallinnas Salme keskuses.

Kui tarbijad võtavad uued tooted hästi vastu ei ole välistatud tulevikus ka uute „Oti” sarja toodete valmistamine.

Lisainfo:

[url=mailto:euroleib@eurileib.ee]mailto:euroleib@eurileib.ee[/url]

[url=mailto:info@fitness.ee]info@fitness.ee[/url]

Autor: Toimetus