6. november 2015

Ott Kiivikas MM-võistlustel kuues, Raigo Kuusnõmm üheksas

7.-9. novembril, toimus Hispaanias, Benidormis kulturismi ja klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlused. Eestit esindasid Ott Kiivikas ja Raigo Kuusnõmm.

Ott Kiivikas pääses võistlustel esmalt poolfinaalidesse, seejärel finaalidesse ning lõppkokkuvõttes saavutas kuuenda koha. Varasemalt on Ott pääsenud MMi finaalidesse kahel korral (2004 ja 2010) aastal.

Raigo Kuusnõmme jaoks oli tegemist tema esimese MMiga kulturismis. Võistlustel pääses ta esmalt kindlalt poolfinaalidesse ning lõppkohaks jäi üheksas.

Oti kommentaar: MM Väga rahul oma etteastega, esimest korda esimene väljakutse! 16 MMi pidi kohal käima, et tunda laval, et oled kohe finaalis. Jõhker tunne! Esimese pauguga olin ainus eurooplane kes egiptlaste, iraanlaste kõrvale kutsuti! Ei saanud kohe arugi mis toimub….:) ausalt, finaalis tundsin et saan kuuenda koha, olen sellega siiski väga rahul 18 mehe seas esimese 1/3 sekka tulla ja mis kõige olulisem viimase kolme aasta finaalidest teist korda finaali, mis tähendab, et see ei ole juhus. Esimese pauguga kutsuti ettepooole kõigist neist meestest kes olnud sel aastal Arnold Classicu võitjad ja Amaterur Olympia võitjad…peab leedu võistlused vist tõsisemate vastu vahetama… . Öeldakse, et suretate kulturismi Eestis välja, saadame välja kaks meest ja mõlemad top 9 seas, olgu öeldud, et kulturismis kuni – 90 kg ei saanud ükski Venemaa sportlane finaali! Isegi -90 võistlenud Venemaa absoluutne meister Koljasnikov… . Mis seal ikka esimene aasta kus kahel tiitlivõistlusel sain finaali! EM pronksi kõrvale MM 6. koht. Seega oleme õigel teel ja rõõmu on rohkem kui rubla eest!

[url=http://forums.fitness.ee/topic/34001-ott-kiivikas-fast-team-mm-6koht/page-315#entry419428]Oti foorumi reporaaž loe siit[/url]

Autor: EKFL