30. mai 2012

Paide Linnameeskond ja FAST Sports Nutrition alustasid koostööd

Paide Linnameeskonna koostööpartnerite hulka lisandus Soome toidulisandite tootja FAST Sports Nutrition, kes varustab klubi mängijaid sel hooajal taastusjoogiga RECO2.

“FAST Sports Nutrition varustab Paide meeskonda 60 paki RECO2 taastusjoogiga. Antud kogus on piisav, et meeskond saaks paremini taastuda kuni jalgpallihooaja lõpuni ja olla värske eriti otsustavateks mängudeks,” sõnas kulturismi Euroopa meistrivõistluste tänavune hõbemedalivõitja Ott Kiivikas.

“Suurte koormustega treenivate amatööride jaoks on selline toetus ülioluline ja võimaldab senisest paremini taastuda rasketest treeningutest ning tihedast mängugraafikust,” rõõmustas peatreener Meelis Rooba.

“Kuna amatöörjalgpalluritel on keerulisem järgida oma toitumisrežiimi, siis RECO2 võimaldab kompenseerida just tavatoidust puudujäävat osa nii valkude kui süsivesikute osas. Lisaks saavad sportlased sealt füüsilise koormusega kaotatud mineraalaineid ja vitamiine,” selgitas Kiivikas.

[pilt=7645]

Peatreener Meelis Rooba, kapten Carl Tubarik ja Ott Kiivikas

“Meil oli viimase kahe nädalaga koos karika poolfinaaliga viis mängu ning see on tööl käivate meeste jaoks väga suur pingutus. Nüüd on hooaja teisele poolele palju kindlam vastu minna,” lisas Rooba.

Tihedale graafikule vaatamata on Paide näidanud viimastes voorudes häid tulemusi, teenides viigipunktid nii Sillamäe Kalevi kui Narva Transi vastu.

RECO2 on efektiivne kahe etapiline taastusjook, sobides kasutamiseks kõikidele sportlastele enne ja pärast treeningut taastumise kiirendamiseks. Uuringud ja praktiline kogemus tõendavad, et valku ja süsivesikuid sisaldavad spordijoogid kiirendavad taastumist efektiivsemalt kui ainult süsivesikuid sisaldavad joogid.

RECO2 sobib kõikidele sportlastele, kuid on eriti vajalik intensiivsete treeningute juures: kahevõitlus, vastupidavusalad, pallimängud, jõusaal.

Autor: Linnameeskond