7. veebruar 2023

Raamatusoovitus: Paolo Trennipiibel

Hea vormi saavutamiseks ei ole olemas imevigureid, kuid see, mille sa suhu pistad, tuleb ära kulutada. Nii et kui tahad hästi süüa, pead ka trenni tegema. Pead olema järjekindel, et muuta treening igapäevaseks. Küsimus on selles, kas veerandtunnist päevas piisab, et vormi jõuda? Jah ja ei!

Viieteist minuti pikkuse tõhusa treeningu abil hakkavad lihased kasvama ja rasv põlema, aga keeruline on muuta see veerandtund korrapäraseks tegevuseks. Veerandtunnist kuus ei piisa!

Raamatus toodud harjutuste tegemisel kasutad omaenda keharaskust. Keha muutub tugevaks, vastupidavaks ja funktsionaalseks. Peale selle on harjutused praktilised ja tõhusad.

Paolo Roberto on harjutused välja töötanud oma pika võitlussportlase karjääri jooksul, mida alustas seitsmeaastaselt, kui ühines Upplands Väsby džuudoklubiga. Aastate jooksul sai temast mitmekordne Rootsi ja Põhjamaade meister taekwondo’s ja kikkpoksis, Seejärel hakkas ta profipoksijaks. Ta on üks neljast Rootsi poksijast, kes on osalenud maailmameistrivõistluste finaalis.

Autor: Paolo Roberto

Tõlkija: Peeter Pedak

Toimetaja: Violetta Riidas

Kirjastus: Pegasus

Soeta: Trenni Piibel