11. september 2015

Reebok Fitness Festivalil selgub Eesti kõvim “kosmonaut”!

Kes on Eesti kõige kõvem kosmonautide hüppaja selgub esimest korda 19. septembril peetaval mõõduvõtmisel Arigato spordiklubis.

Idee eestvedajateks on CrossFiti klubid Tartust ja Tallinnast. Treener Indrek Luige sõnul on võistluse reeglid imelihtsad. „Aja peale tuleb sooritada 25 kosmonauti ning kõige kiirem ongi võitja. Igal võistlejal on üks katse ning loomulikult jälgime soorituse korrektsust,“ soovitas Luik võistlusel osaleda soovijatel tehnika kallal veidi vaeva näha ning kahtluse korral kohapeal see eelnevalt ette näidata. Mõõduvõtt toimub CrossFiti alal kogu päeva vältel ning on avatud kõikidele festivali külastajatele.

CrossFit Tartu treener Ain Lubi leiab, et võib vaid arvata, miks harjutus kunagi eesti keeles kosmonaudiks ristiti. „Antud valdkonnaga sel vaevalt seost on, aga proovige näiteks 10 tükki järjest hüpata,“ muigas Lubi. „Eks siis selgub, kas kosmonaudi nimetus on õigustatud või mitte.“ Crossfitterid teavad seda tema sõnul pigem burpee nimetuse all. „Jõusaalihuntidele ja jalgpalluritele, aga ka paljudele teistele spordisõpradele on tegu vana hea tuttava harjutusega, mida kasutatakse peamiselt treeningu intensiivsuse suurendamiseks.,“ ütles Lubi.

Kuidas sooritada kosmonaudi hüpet korrektselt? Vaata videot [url=https://www.youtube.com/watch?v=TX60BcsO_wE&feature=youtu.be]SIIT[/url]!

19. septembril Arigato Spordiklubis toimuv Reebok Fitness Festivalil saavad spordihuvilised valida 40 treeningu vahel, et endale uueks hooajaks sobivaim leida või midagi uut ja põnevat katsetada. Festivalile akrediteerimine ja tundidesse registreerumine toimub kohapeal, Arigato Spordiklubi used avatakse 8.30.

Piletid (12 EUR) eelmüügis: [attachment=http://www.piletilevi.ee/]piletilevi.ee[/attachment] (kohapeal sissepääs 20 EURi)

Loe lähemalt: [url=http://www.reebokfitness.ee]www.reebokfitness.ee[/url] ning liitu Facebooki üritusega Reebok Fitness Festival 2015.

Lisainformatsioon:

Sven Idarand
REEBOK FITNESS FESTIVAL
Loominguline juht
Tel: 5298303
e-post: [mail=sven.idarand@arigato.ee]sven.idarand@arigato.ee[/mail]

Autor: Reebok Fitness