11. veebruar 2010

Sellel laupäeval 13. veebruar MMA RAJU 4

Eesti sportliku vabavõitluse liiga MMA Raju neljas üritus paneb Eestis esmakordselt võitlussportlased üksteise vastu puuris. MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril ning võistlejateks on Eesti, Läti, Leedu ja Soome sportlased.

„Puuri kasutavad maailma suurimad sportliku vabavõitluse organisatsioonid ja see tähendab MMA Raju jõudmist täiesti uuele tasemele kunagi varem pole siin piirkonnas ühtegi võitlusspordiüritust puuris peetud,” rääkis Raju puuri valmimisest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. „USAs on sportlik vabavõitlus muutunud populaarsemaks kui poks, loodame puuri valmimisega ka siin spordiala tuntust kasvatada,” lisas Tõnissaar.

„Rahvusvaheliste võistlejate osavõtt Rajust paneb ka meid rohkem vaeva nägema, oleme oma võistlejatega teinud rohkem trenni kui ühekski eelmiseks võistluseks ja mehed on valmis puuri astuma,” kommenteeris võistluste ettevalmistust Tallinna MMA-treener Priit Mihkelson.

„Samuti on väga tervitatav puuri valmimine, sest nüüd saavad eestlased harjutada samades tingimustes nagu välissportlased,” ütles Mihkelson.

MMA Raju 4 toimub 13. veebruaril algusega kell 19:00 Tallinnas, TTÜ Spordihoones. Piletite müügiga tegeleb Piletilevi, eelmüügist ostes maksab pilet 150 krooni ja kohapeal 200 krooni.

MMA Raju on Eesti sportliku vabavõitluse liiga. MMA on võitlussport, mis ühendab endas poksi, taipoksi, maadluse, judo, brasiilia jiu-jitsu ja teised kahevõitlusalad. Üritust korraldab MTÜ Eesti Sportliku Vabavõitluse ja Brasiilia Jiu-Jitsu Liit.

Võistlejad:

[url=http://mma.ee/2010/01/raju-4-voistlejad/]http://mma.ee/2010/01/raju-4-voistlejad/[/url]

MMA Raju internetis:

[url=http://www.facebook.com/MMARaju]http://www.facebook.com/MMARaju[/url]

[url=http://www.youtube.com/user/MMARaju]http://www.youtube.com/user/MMARaju[/url]

Lisainformatsioon:

Ott Tõnissaar

Autor: FightNight