31. august 2013

Sparta jõusaali lisandusid 14 innovatiivset Matrix Versa trenažööri

Sparta jõusaal täienes 14 uue Matrix Versa plokkmasinaga, mis sobivad hästi nii alles algajatele kui ka juba edasijõudnud harrastajatele, olenemata soost või east.

Matrixi Eesti esindaja Virgo Tamme sõnul sobivad Versa seeria toodete mitmekülgsus ja ergonoomiline disain Spartasse suurepäraselt, nii oma välimuse kui ka funktsionaalsuse poolest.

“Matrix Versa seeria masinaid iseloomustab ülim kasutajamugavus ja hästi toimiv mehaanika, lihtne seadistamine ning kasutajate turvalisus,” kinnitas Tamm.

Sparta jõusaali peatreener Argo Ader lisas, et tegemist on Eestis ainulaadsete trenažööridega. Püüame luua Matrix Versa uute seadmete abil veelgi motiveerivamat treeningkeskkonna, pakkudes treenijale meeldivaid lisasid ja väga head kasutajamugavust,” ütles Argo.

Masinatele on märgitud lihtsad instruktsioonid kasutamisest piltidega, mõlemaid keha pooli saab treenida erinevalt, kõik reguleerimispunktid on märgitud arusaadavalt ja lihtsalt kollase värviga.

Tamme sõnul on Spartasse tarnitud Versa Plus lisamugavuspaketiga masinad, mis tähendab suuremaid raskuspakke, ergonoomilisi käepidemeid, mugavaid gaasiamordiga reguleeritavaid istmeid, lihtsasti peale/maha liigutatavaid integreeritud lisaraskusi ja uudisena automaatselt toimivaid korduste arvu ja treeningu/puhkeaja loendureid!

Saage osa maailma kõige innovaatilisemast ja kiiremini arenevast jõusaaliseadmete brändist kasutades uusi Versa seadmeid.

Vaata lisaks: [url=http://www.spartasport.ee]www.spartasport.ee[/url]

Seotud lingid:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=mkD0CPFEO-8&utm_source=emaileri&utm_medium=Email&utm_campaign=Fysioline+uudiskiri+2%2F2013&utm_term=MATRIX+VERSA&utm_content=k-106154-15920561-202805-3]Matrix Fitness: Versa[/url]

Autor: Spordiklubi Sparta