18. juuli 2011

Summer Fit 2011- GALERII!

Summer Fit 2011 toimus Tallinna Tantsuakadeemias 12.- 13.august!

Summer Fit 2011 sellel korral esilesid oma oskusi mitmekordsed aeroobika võistluste võitjad ja rühmfitness presenterid – Gil Lopes Brasiiliast & Alessandro Olivieri Itaaliast. Ja loomulikult teie kallid Erle & Kadri!

[url=http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=511951]Ürituse galerii siin![/url]

Esimest korda Eestis tutvustas Gil oma õpetamismeetodeid, näitamaks kuidas on võimalik lihtsatest koreograafia põhjadest jõuda täiesti erinevate lõpplahendusteni. Gil miksib omavahel nii sümmeetrilised blokid, mis tagavad igati tasakaalustatud ning “voolava” treeningu, kui asümmeetrilised koreograafiad, mis lisavad tantsulisust.

Õpiti juhedama oma aeroobseid tunde, vahet ei ole kas keerukaid tantsulisi või lihtsamaid rühmfitnessi tunde – kõige olulisem on osata edastada see võimalikult lihtsalt ning stressivabalt. Aga see on õpitav!

Samuti oldi sellel korral mõelnud kõikide lihastreeningu tundide juhendajatele, sest laupäeval 13-ndal augustil alustati kohe varavalgel Body Sculpt workshop’iga rahvusvahelise presenteri Alessandro Oliveri juhendusel.

Enda väljapanekuga oli väljas ka FitShop. Valikus olid Dietmix tooted FAST’lt ning muudki figuuritooted. Samuti sai kohapeal degusteerida erinevaid Dietmix valgubatoone.
Summer Fit’l kampaaniahinnad, seega tule kindlasti uudistama!

Brändi Better Bodies maaletooja Estonian Fitness samuti olid kohal ja kaasas oli neil uued Better Bodies’ treeningriided uutes kirevates värvides!

Spetsiaalselt treeneritele! Alessandro oli üks Italian Fitness Federation (FIF) peamistest koolitajatest. Juba 2005.ndal aastal valiti ta Itaalia parimaks presenteriks. 3-tunnine Body Sculp workshopil näitas Alessandro, kuidas üles ehitada üliintensiivne lihastreeningu tund, töötades läbi kõik lihasgrupid.

Treeneritel oli kohapeal võimalik osta ka Gil Lopes’i ja Alessandro Oliveri DVD’d, mis on välja antud kuulsaima Prantsuse fitness DVD-de produtseerija Motion System’i poolt. www.motion-system.com/inde​x.php kaudu on võimalik tellida nende kõige uuemaid DVD’sid.

Ühe workshop’i hind: Juuni/Juuli €39 August €49 Kohapeal €59

Summer Fit 2011 13/08

12.30 Alessandro & Kadri – Italy meets Estonia Dance!
13.30 Gil – Motion Step
14.30 Alessandro – Body Sculpt
15.30 Erle – ” Move it! ” Step
16.30 Team Gil, Ale, Erle & Kadri – Surprise Dance

Hind: Juuni/Juuli €29, August €39, Kohapeal €49

Info j:
Kadri Kõiva
+372 5510121
[attachment=kadrikoiva@hotmail.com]kadrikoiva@hotmail.com[/attachment]

Täname Teid!!!

Dream Fit Team

Autor: Dream Fit Team