23. mai 2013

Syngry360 treening Spordiklubi Terases

Syngry360

Synrgy360 ringtreening on innovaatiline personaal- ja grupitreeningute süsteem, mis võimaldab vaheldust pakkuvate harjutuste abil treenida ühtlaselt kogu keha. Võimalik valida sobivad kombinatsioonid erinevatest harjutustest.

Fitness.ee kollektiivist Ott Kiivikas, Liis Kristiin Vaher ja Janika Jürgenson käisid uut treeningut Syngry360 Terases ka järele proovimas. Fitness.ee kollektiivi II ühistreeningust valmis ka video.

Head vaatamist!

Omanike sõnul pakub Teras head alternatiivi neile, kes tüdinud lähedal asuvates ülekoormatud spordiklubides treenimisest. Ja nüüd hindadest, täispakett tähtajatu lepinguga on 75 eurot kuus. Sõlmides aastase lepingu on hind 10 eurot odavam. Õpilastele ja üliõpilastele mõeldud sooduspaketi hind on 40 eurot. Päevapaketi kuutasu on 45 eurot ning sellisel juhul on uksed avatud 07.00 – 16.00.

Kuigi Terase põhirõhk on asetatud võitluskunstidele – majas on neli hästivarustatud tatami-saali – ootavad treeninguhuvilisi lisaks kaks üsnagi innovaatilist funktsionaaltreeningute stuudiot (vaata pilte – toim.), Cybexi pinkide ja trenažõõridega varustatud jõusaal ning rühmatreeningute- ja pallimängude saalid.

Kes on Terases treenimisest huvitatud, sellel soovitaks kiigata ka nende kodulehele [url=http://www.terassport.ee]www.terassport.ee[/url].

Spordiklubi Teras asub aadressil Rannamõisa tee 4h, Tallinn.

Autor: Toimetus