1. september 2016

Täna, 06.09 WheyHey tooteesitlus FitShop Spartas

Täna, 06.09. kell 18.00-20.00 avaneb suurepärane võimalus tulla FitShop Spartasse proovima Wheyhey proteiinijäätiseid.

Maitsmiseks pakutakse kõiki erineva maitsega proteiinijäätiseid.

Wheyhey proteiinijäätis sisaldab kõrgkvaliteetilist vadakuvalgu isolaati, on madala rasvasisaldusega ning sellele pole lisatud grammigi suhkrut, vaid magusa maitse annab
100% naturaalne ksülitool. Igasse 150ml topsi mahub lausa 22 grammi igapäevaseks eluks vajalikku proteiini ja ainuüksi 165 kalorit! Lisaks kõigele on Wheyhey proteiinijäätis mitte ainult tervislik ning hea kehale ja vaimule, vaid ka ülimalt maitsev! Täiesti naturaalset maiuspala on saadaval kreemja šokolaadi-, vanilje-, maasika- ja banoffee maitsega.

[pilt=13099]
Wheyhey
on gluteenivaba ning sobilik diabeetikutele ja taimetoitlastele. Jäätis, mis armastab Sind vastu! Wheyhey loodi kahe sõbra Damien Kennedy ja Greg Duggani poolt aastal 2012 Suurbritannias. Juba koos ülikoolis käies avastati ühine huvi täisväärtusliku toitumise ja tervisliku eluviisi vastu, seega ei möödunud kaua, kui nooruslik duo maailma esimese tervisliku proteiinijäätise lõi ning sellega kodumaal populaarsust kogus ja südameid võitis. Tänaseks on Wheyhey saadaval lisaks Suurbritanniale ka paljudes teistes Euroopa riikides ja lõpuks on tervislik maiuspala jõudnud ka Eestisse!

Wheyhey
jäätis annab suurepärase võimaluse treeningust taastumiseks, on mõnusalt maitsev vaheldus ja sobib igale vanusele.

[url=http://www.fitshop.ee]FitShop hoiab Sind parimas vormis![/url]

Autor: FitShop.ee