16. detsember 2011

Tõeline pensionisammas ainult 25€ eest!

Dr. Rafael Santonja ja Bernardino Lombao “Revitalisatsioon ehk kuidas elada saja-aastaseks”

Tallinnas toimunud klassikalise kulturismi MM-i raames anti Eesti kulturismi- ja fitnessi liidu poolt välja tervist propageeriv raamat “Revitalisatsioon ehk kuidas elada saja-aastaseks”. Raamatu originaal on varem ilmunud hispaania keeles ja autoriteks maailma kulturismi liidu president Dr. Rafael Santonja ja Bernardino Lombao.

Kulturism on rohkem kui sport – see on eluviis ja läbi selle eluviisi propageerimise saame muuta inimeste tervist paremaks ja seeläbi ka kvaliteetsemaks…need olid sissejuhatusel Dr.Santonja sõnad.

Raamatule on oma soovituse kirjutanud esikulturist Ott Kiivikas, ansambli “Metsatöll” laulja ja kitarrist Markus Teeäär, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi tegevjuht Küllike Saar ja Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonna dekaan Dr.Kristjan Port.

[url=http://d2ciznq2rtdp7k.cloudfront.net/player-12953.swf?config=http%3A//v.ux.ee/xml/cIbEnRiZ-RUjoZjHW.xml&ie6=fail]Vaata videot raamatuesitlusest siit[/url]

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu 2012 kalender “Sammas”


“Sõna – sammas, on nii mitmetähenduslik, et tuli nende piltide juurde ise. Kelle jaoks on see kõige alus, kelle jaoks ilus kuju, teise jaoks aluspost ja kolmandale tulevane pension.”
Ütleb näituse autor Kikkas.

Kunstnik elustas Eesti tippatleetide abiga Vana-Kreeka iluideaalid, mis on mitu tuhat aastat vankumatult ajaproovile vastu pidanud. Spetsiaalselt MM-i jaoks loodud projektis osalesid modellidena Ott Kiivikas, Marti Taru, Oleg Anissimov, Raigo Kuusnõmm, Indrek Viska, Meelis Susi, Janar Rückenberg ja Martin Münz. Autorid on loonud tippvormis atleetidest elusad sambad, proovides neilt eemaldada inimlikkuse ja personaalsuse, kuid inimihu soojus ja plastika ei lase neil muutuda külmaks tahutud kiviks. Nii sündisid harukordselt terviklikud vormid, mis on kooslus tahutud marmori perfektsusest ja inimkeha ainulaadsusest.

Ostes kalendri toetad Eesti Lastefondi ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liitu!

[url=http://fitshop.fitness.ee/ajakirjad-raamatud-dvd-cd/0/readmore/613/Revitalisatsioon+Eesti%20Kulturismi%20ja%20Fitnessi%20Liidu%202012%20kalender%20″Sammas”/]Osta oma oma pensionisammas siit[/url]

Autor: EKFL