8. oktoober 2008

Trenn on lõbus, ütleb Aeroobikakuningannal Reeboki lemmiku tiitli võitnud Kaisa-Maret Metsma

4. oktoobril toimus Eesti Näituste Spordihallis XV Aeroobikakuninganna võistlus. Lisaks kuninganna tiitlile anti sellel õhtul välja kõige särtsakamale neiule Reeboki lemmiku tiitel.

Kuigi tänavu jäi Reeboki lemmikul Kaisa-Maretil Aeroobikakuninganna tiitel saavutamata, siis mitmeid südameid vallutas ta kohe kindlasti ning järgmine
aasta proovib ta ka peaauhinda endale saada. «Tehes trenni ja süües õigesti on elu palju ilusam,» ütleb noor Reeboki lemmik, kes on väga õnnelik oma äsja pälvitud tiitli ja auhindade üle. Haremi tantsutüdrukuna on Kaisa-Maret
alati ka oma sõpradele trennipisikut anda üritanud, kuna tema sõnul saab tänu trennile ilusa keha ja hea enesehinnangu, mis igal naisel olema peaks. Reeboki lemmik teeb vähemalt 3 – 4 korda nädalas trenni, sest trenn on ju lõbus!

Aeroobikakuninganna 2008 tiitliga lahkus täna treeningsaalist Kersti Murumägi, esimeseks printsessiks valiti Maris Tamm ning viimase pjedestaali koha hõivas Marit Jänes. ´ürii sõnul oli otsuse langetamine äärmiselt keeruline, kuna sellel aastal oli väga palju andekaid ning kõrge tehnilise tasemega neiusid.

Aeroobikakuninganna 2008 oli äärmiselt edukas, nagu igal aastal. Tänavu registreerus 74 noort naist, kellest tublimad pidid auhindade nimel läbima 4 keerulist vooru erinevate treenerite käe all. Peale peakorraldaja Katrin Väli strippaeroobika vooru jäi alles vaid 8 noort finalisti. Nende seas ka Reeboki lemmik Kaisa-Maret, kes köitis juba esimeses voorus tähelepanu oma erilise lustakuse ja lakkamatu naeratusega.

Reebokil on missioon anda naistele tagasi võimu ja paremuse poole muutumise tunne, tehes treeningud taas lõbusaks. Selle jaoks on ta alustanud koostööd parimate treeneritega üle maailma, kes on tuntud oma värskete ja
huvitavate treeningute poolest. Reebok Global Instructors tiimil on partnerlus Reebokiga, et muuta treening lõbusaks. Antud treenereid võib kohata 15. septembril avatud kodulehel [url=http://www.reebok.com/women]www.reebok.com/women[/url] interaktiivsel kujul.

Autor: Kairi Killing