28. aprill 2015

Xplosionil tuleb tõeline titaanide lahing!

Maxim Vorovski nimi on Eesti publikule juba tuttav – ta on mees, kes on võistelnud mitmel pool maailmas väga tugevatel üritustel nagu Tatnef Cup ja Glory Wordl Series. Ta on võitnud Tatneft Cupi meistrit Alex Trofimovit ning astunud vastu sellisele superstaarile nagu Robin van Roosmalen, kes on täna Glory valitsev meister. Eesti suurimal võitlusspordiüritusel Xplosion on ta olnud senimaani kaotuseta. Kuid kes on tema vastane 9. mail?

Dawid Kasperski on Poola professionaalne kickpoksija ning ühtlasi ka Euroopa suurima võitlusspordisarja Superkombat WGP 2014. aasta meister. Superkombat on sari, kus võistlevad pea kõik parimad fighterid üle maailma. Tema tiitlit võib lugeda võrdseks parima proffesionaalse K-1 maailmameistri tiitliga. Oma tähelennu Superkombatis on teinud sellised maailmakuulsad nimed nagu Mike Zambidis, Errol Zimmerman ning Albert Kraus.

Vaata Dawid Kasperski Superkombati võidumatši [url=https://www.youtube.com/watch?v=VObl-KTy_z8]siit[/url]

Järjekorras juba kuues ning sellega auväärt Eesti vanima tegutseva täisprofessionaalse võistlussarja tiitlit omav üritus üllatab Tondiraba Jäähallis lisaks kõrgetasemeliste K-1 ja MMA matšidega ka Baltimaade profipoksi tiitlimatšiga. Õhtu tõmbenumbriteks on kindlasti väga teravad K-1 stiilis matšid, kus omadest astuvad üles Xplosionil seni võitmatuks jäänud Maxim Vorovski ning Mirkko Moisari noorem vend Markko Moisar. Vastased meie staaridele saabuvad juhtivatest Ida- ja Lääne Euroopa klubidest nagu Mike’s Gym, Chinuk Gym, Golden Glory, Double KK Gym ning mujalt.

Profipoksi Balti tiitlimatšis kehakaalus kuni 72 kg astuvad üles Pavel Semjonov (Eestist) ja Dmitrijs Ovsjannikovs (Lätist).

MMA stiilis matšis saab näha kindlasti Eesti vaieldamatult parimat Alik Tseikot, kelle vastaseks prantslane Esteban Mendoza.

Lisainfo: [url=http://www.xplosionfightseries.com/]www.xplosionfightseries.com[/url]

Autor: Xplosion