20. oktoober 2003

Ronnie treeningust

Räägin oma treeningutest ühe mõtte paljude seast, mis mulle endale kõige rohkem meeldib. Minu eelistus kehas number üks on treenida biitsepseid. Tavaliselt treenin ma neid 1x nädalas.
Oli ka aegu kus ma treenisin biitsepsit ainult üks kord kuus, sest tundsin, et biitseps oli üks mu tugevamaid külgi peale mu selja. See ei olnud saladus , et mu biitsepsi treening on raske töö ja järjekindlus. Kui ma treenisin oma biitsepseid, siis tahtsin ma neid treenida perfektseteks aga mitte just suurimateks. Ma arvan, et biitsepseid võiks treenida mõõdukalt suureks, aga mitte ülisuureks.

Mul on kaks erinevat biitsepsi treenimise programmi mida ma kasutan. Kumba ma parasjagu kasutan sõltub asukoha (jõusaal) varustuse eripärast. Minu lemmik biitsepsi harjutus on ettekallutades kätekõverdused. Teen seda ühe käega hantliga mõõduka raskusega või kasutan selleks plokksüsteemi ja kahe käega kõverdused koos kitsa haardega. Mulle meeldivad need harjutused, sest nad koormavad emba-kumba, kas ülaosa (kõrgust) või biisepsi alumist osa (küünarnuki lähedal.) See annab eriti suurust (kõrgust) ja pikkust biitsepsile, mis võimaldab mul suurepärane välja näha topelt-biitsepsit poseerides. Mulle meeldib hoida kordused vahemikus 10-12

Siin on minu biitsepsi programm. Mis sa arvad?
1.Ettekallutades ühekäega kõverdused 3×12
2.Seistes plokil kõverdused 3×12
3.Istudes ettekallutatult biitsepsi-aparaadil kangiga 3×12

Autor: joker : Ronnie Colemani webilehelt