20. mai 2022

20-22.mai 2022, Tallinn, Lasnamäe kergejõustikuhall, Euroopa meistrivõistlused sangpommispordis.

Head rammuspordi sõbrad!

Juba 3 nädala pärast algavad Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis, 2022 aasta Euroopa meistrivõistlused sangpommispordis. Meie jaoks mõneti märkimisväärne sündmus ikkagi ????

Tähtajaks registreerus üle 90 sportlase 9st erinevast riigist. Mõneti vähem, kui algselt ootasime, kuid arvestades sõda Ukrainas, on see tänane reaalsus. Samuti on Eesti koondis ekstraordinaarselt suur ning usin võtmaks osa erinevatest distsipliinidest.

Jagan natukene infot neile, kes plaanivad osaleda kas sportlasena või tulevad kaasa elama (võistlus on pealtvaatajatele tasuta).

Ajakava:

19.05.22 – 17.00-20.00 toimub kaalumine ja mandaat Lasnamäe kergejõustikuhallis;

20.05.2022 – 10.00 võistluste avamine ja päeva algus. Programmis kahekäe pikk tõukamine (individuaalselt ja võistkondlikult). Ühekäe pikk tõukamine, 12 min rebimine;

21.05.2022 – 10.00 võistluspäeva algus. Programmis kahekäe tõukamine (individuaalselt ja võistkondlikult). Ühekäe tõukamine, 30 min rebimine;

22.05.2022 – 10.00 võistluspäeva algus. Programmis rebimine (individuaalselt ja võistkondlikult). Võistkondlik rebimine+tõukamine.

[url=https://www.youtube.com/watch?v=jdwPIxiqUAQ]Jälgi võistlust SIIN![/url]

Majutus:

Välisvõistlejatele on pakutud majutust TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL-is, kuid valik on kõikidel vaba lõpuks. Lisaks on pakkuda soodsamat varianti ORU HUB HOTEL-is. Need, kes soovivad majutuse leidmisel/organiseerimisel abi, palun võtke ühendust (erki@sangpommisport.ee).

Transport:

Need, kes vajavad hommikuti transporti hotellist võistluspaika ja õhtul tagasi, andke teada hiljemalt 09.05.2022. 100% igast kohast transport peale ei võta, kuid buss(id) pannakse käima ning võimalus liikuda bussi teekonnale lähemale.

Toitlustus:

Võistluspaigas on olemas kohvik, Sport Cafe, kus pakutakse kõike: sooja toitu, karastusjooke jne jne. Juhul, kui on soov erimenüü järele (taimetoit vms) andke mulle esimesel võimalusel teada.

Seniks kõikidele viimaseid ettevalmistusi vormikõvera ajastamisel ning jätkuvat kaunist kevadet ????

Parimate soovidega!

Eesti Sangpommispordi Liit

Euroopa meistrivõistluste ettevalmistust ja läbiviimist toetavad:

Eesti Kultuurkapital (www.kulka.ee), Tallinna Linnavalitsus, Bristol Trust LLC, Nyimage, Texas Service OÜ, Olly Terasprofiilid AS, RVM Systems OÜ, Import Auto, Tartu Kontsert, Oshee, Ehton OÜ, Tallinn CrossFit

Autor: sangpommisport.ee