5. detsember 2014

Uus toode liigestele: MSM + C-vitamiin

MSM + C-vitamiin
Looduslik väävlipreparaat koos c-vitamiiniga

MSM on toitaine, millel on palju ülesandeid meie kehas. MSM osaleb terve naha, juuste ja küünte kasvamises. MSM on vajalik sidekoe ja kõhre loomiseks ja liigeste liikuvuse tagamiseks. MSM tagab ensüümaktiivsuse, immuunsüsteemi toimimise ja hormonaalse tasakaal. Toode sobib eriti hästi nahaprobleemide puhul ja sportlastele vigastustest paranemisel.

MSM-i toimet ja tulemuslikkust aitab suurendada C-vitamiin.

MSM-i omadus on muuta rakuseinu läbilaskvamaks, siit tema võime aidata organismil vabaneda kahjulikest ainetest ja teisalt suurendada organismi võimet omastada toitaineid.

MSM + C-vitamiin on mõeldud eelkõige põhjamaisele inimesele, kuna külma kliima ja vähese päikesevalguse tõttu on enamustel meist väävlipuudus.

Toote manustamisel suureneb rakkude elujõud, paraneb naha elastsus, paraneb mälu. Väheneb sportimisjärgne väsimus, tugevnevad kapillaaride seinad, tervenevad veenilaiendid. Toode sobib kroonilise väsimuse puhul ning aitab maksal väljutada toksiine

MSM säilib kehas tarbitavana 12 tundi, seega tuleks teda tarbida 2 korda päevas hommikul ja õhtul. Alustada väiksematest kogustest. MSM läheb meie kehas kohta, kus vajadus tema järele on kõige suurem. Ühekordsest MSM võtmisest ei ole kasu, tuleb võtta 1-2 nädalat kuni 2 kuud, enne kui võib tulemust näha.

Saadaval FitShopis: [url=http://fitshop.fitness.ee/liigestele/0/readmore/1157/]MSM + C-vitamiin[/url]

Autor: FitShop.ee