15. märts 2005

Kolm mõttetera.

Suurim viga , mida ma jõusaalides näen on see, et kasutatakse liiga suuri raskusi ja siis kasutatakse vibutamist. Kui ei kasutata head tehnikat, siis ei saa ka täit kasu harjutustest. Kui nad kasutaksid vähem raskusi, saavutaksid nad parema pumpamise efekti ja paremad tulemused. Kasuta just nii suurt raskust, et suudaksid säilitada korraliku tehnika. Pead nägema enne kõvasti vaeva, et aru saada, mil võid kasutada suuri raskusi ja samas kontrollida liigutusi.”
-Branch Warren

Väljaasted kõndides on hea harjutus tuharale ja jala tagaosale. Kui sa näed inimesi viirutatud tuharaga, nagu Ronnie Coleman, siis on nad selle saavutanud just välja-astetega. Mina teen neid aeroobikasaalis, sest seal on piisavalt ruumi. See on umbes 50-60 jalga suur. Ma võtan 100-naelase kangi õlgadele ja kõnnin ühest otsast teise ja tagasi, ning see on üks seeria. Tavaliselt teen neli seeriat.”
-Kris Dim

Ühe kuu jooksul tegin igas seerias 100 kordust ja tegin ikka 12 seeriat kehaosa kohta. See oli hullumeelne. Leidsin, et see tegi mu lihased tihedamaks. Nad muutusid tugevmaks, rohkem kiulisemaks ja kvaliteetsemaks ja detailsemaks. Ka teised on neid maraton-seeriaid harrastanud, nagu Serge Nubret ja Tom Platz”
-Will Harris

Autor: joker