11. oktoober 2013

Koolitus: Funktsionaalne lihastreening, jõu- ja venitusharjutused

E Fit Koolitused kutsub Teid osalema koolitusel: Funktsionaalne lihastreening, jõu- ja venitusharjutused

Koolitus toimub 25. – 26. oktoobril Tallinnas, Golden Club´is

Koolitaja: Balasz Füzessy, rahvusvaheliselt tuntud fitness-presenter ja koolitaja

Tegemist on koolitusega, mis annab oskuse üles ehitada ja juhendada täiesti uuel tasemel funktsionaalseid – ja lihashooldus treeninguid.

1. Treeningtund – Intensive

Kogu keha hõlmav funktsionaalne treening – täiustatud toniseerimine ja funktsionaalsus. Pärast aktiveerimisprotsessi õpime 4-6 erineva tasemega liikumismustrit. Nende tehnikate kombineerimisel jõuame treeningu “finaalvooni”. Treeningu integreeriva kontseptsiooniga tagatakse treeningu parim mõju mitte ainult kehaliselt, vaid ka vaimselt. Sportlikkus – ainevahetus – jõud.

2. Treeningtund – Prepare

Stabiilsus ja liikuvus on hästi tasakaalustatud kehalise tervise alus. Nende kahe sageli kadunud põhifunktsiooni taasaktiveerimine nõuab korrektset kehahoiakut ja teadlikkust oma keha liikumisest. Kui häirivaid stiimuleid süstemaatiliselt vähendada, suureneb integreerivate liikumismustrite jaoks oluline tundlikkus. Selle tulemusel viib treeningus Prepare osalemine uue kehateadlikkuseni, mis võimaldab meil igapäevaelu stressiga paremini toime tulla. Prepare aitab kujundada ebamugavustevaba elu. Tunneta – mõista – juhi.

3. Treeningtund – Release

Treenimine ja taastumine kuuluvad kokku. Nende kahe toetava aluse harmooniline koostoime parandab vormi ja heaolu. Treeningu Release aktiivne taastamismeetod – nii liigeste liikuvus, müofastsiaalne lõdvestus kui venitus aitavad kaasa võistlusliku ja tervisele mõtleva sportlase lihaste ja sidekirmete seisundi parandamisele Lõdvesta – taastu – naudi.

Koolitus annab 18 täiendkoolituse tundi.

Balasz Füzessy

Balasz on koolitajana tegutsenud aastaid ning on ka Eestis läbi viinud koolitusi, saades koolitajana alati väga postiivset tagasisidet. Balasz´i eestvedamisel on loodud Ungarisse mainekas fitness-kool, kus koolitatakse erineva tausta ja suunitlusega treenereid.

Koolitus algab mõlemal päeval kell 10.00 ja lõppeb orienteeruvalt kell 17.00.

Koolitusele palume tulla sportlikus mugavas riietuses.

Koolituse hind 129.00€ (võimalus tasuda kahes osas)
Registreerumine koolitusele: [url=http://www.efit.ee]www.efit.ee[/url]

Rohkem infot: [mail=ethel@efit.ee]ethel@efit.ee[/mail] või telefonil 58058076

Autor: E Fit Koolitused