20. oktoober 2004

Troy Alves – 100 kordust.

Flex

Kuigi paljud kulturistid ei ole olnud paljuski ühel meelel Troy Alves´i omapäraste treeningmeetoditega, siis Troy areng lihtsalt paneb ümber mõtlema nii mõneski asjas.
Ilma kompromissita jätkab ta oma pingutusi, et lisada siia ja sinna tihedust. Troy on alustanud, umbes neli kuud tagasi, kolme erinevat moodi reite kõverdusi, et kivistada ja triibutada oma tuharaid. See on tal see aasta pealmine eesmärk.
„Esimesena sooritan harjutust nii, et polster toetub pahkluu kanti, teisena sääre alaosa ja kolmandana otse sääre peale. Nii saavutan ma üli suure pingutuse.
Omapärased on ka tema 100 korduselised seeriad, mis alustavad tema triitsepsi ja rinna treeninguid.
„Rinnale kasutan ma pec-decki aparaati ja triitsepsile plokil nööriga allasurumisi. See pole üks pikk seeria nii võid sa mitte valida tihti õiget raskust. Ma kasutan raskust millega jõuan teha umbes 20 kordust. Kui põlemine on hästi intensiivne , siis ms puhkan sekund või kaks ja jätkan teise 15-20-se kordusega ja jätkan kuni olen teinud umbes 100 kordust. Need lihasgrupid on praegu tugevamad ja rohkem täis kui ei kunagi varem. Seda võib tõesti ka realselt näha.

Autor: joker