17. juuli 2004

Alati näljane?

Mida sa saad teha kui 6 väikest einet päevas pole piisavalt palju.

Minu probleem on, et ma olen alati näljane.Ma söön päevas 5 kuni 6 väikest einet, igaüks neist sisaldab proteiini, süsivesikuid ja mõningaid köögivilju. Mul on toiduasendajad, mida ma tarbin toidukordade vahel, aga tund hiljem olen ma jälle näljane.Kuidas saan ma jagu nendest püsivatest ihadest?

Hea rasv on määrav.
Troy Alves, kes on IFFB kulturist ja personaaltreener Phoenixist, nautis tasuvat aastat, kes oli neljas 2003 aasta Grand Prix Russia-l, kuues Dutch ja English Grand Prix-l ja kaheksas 2003 aasta Mr.Olympial.Kontakteeruda saab:www.troyalves.com
Koos kiire ainevahetusega(mis sul arvatavasti on) ja puhta dieediga, millele oled allutatud, on näljahood võimsad. Ma isiklikult oman sama probleemi, sest olen omandanud loomuliku kiire ainevahetuse, nii siis võitlen sellega, lisades häid rasvu oma dieeti.Püüa lisada linaseemneõli või peotäis küpsetamata(mitte soolaseid) mandleid või india pähkleid oma toidule vahelduseks.Hommikusöögile lisa supilusikatäis naturaalset pähklivõid või avokaado.Ja sama lugu lõunasöögi ja õhtusöögiga-lõhe, näiteks, on heaks võimaluseks saada proteiini ja head rasva samaaegselt.
Samuti joon ma vett kogu päeva vältel-vähemalt galloni päevas.See tõesti aitab su kõhul täituda ja on vajalik su kehale, et see funktsioneeriks korrapäraselt.

Proteiin
Tevita Aholelei on IFFB kulturist, elab Fullertonis, Californias.Ta oli 10 kohal 2003 aasta San Fransisco Pro Show-l.
Esiteks, need segud ei näi kustutavat sinu nälga, sellepärast soovitan ma need asendada tahke toiduga.Teiseks, lisa rohkem proteiini oma olemasolevale toidule.Kui sa oled ikka veel näljane, lisa veel kaks toidukorda päeva ja vähenda aega toidukordade vahel.

Aeglased süsivesikud
Mary Beth Augustine, kes on nõuandja New Yourk City Continuum Center for Health and Healing-is, ja Beth Israel Medical Center-i asutaja.
Sa leiad, et see aitab, kui sa tutvustad end Clycemic indeksiga, mis asetab toidud pingeritta vastavalt võimelisusele tõsta veresuhkru taset peale sööki.Kergelt omastatavad süsivesikud, mis on madala glycemy indeksiga(1-50), sest nad varustavad kaua kestva kütusega.Hoidu söömast liiga palju kõrge indeksiga toite(71-100), mis tavaliselt seeduvad kiiresti.
Tasakaalusta oma madalad ja mõõdukad GI süsivesikud,valides koos lahja proteiini ja tervisesõbralikud rasvad, mis võivad soodsalt mõjutada clycemic reaktsiooni.Näe, kuidas su keha vastab, saades 30 protsenti kogu kalorite hulgast lahjast proteiinist, umbes 40 protsenti madalatest kuni mõõdukatest GI süsivesikutest 30 protsenti kaloritest tuleb südamesõbralikest mono küllastumatutest rasvadest ja omega-3 rasvast.Püüa saada vähemalt 30 grammi kiudusid päevas.
Oad(GI umbes 25-45), pähklid ja seemned võivad olla perfektsed söögiisu reguleerijad.Püüa näkitseda väikeses koguses ubasid, pähkleid, või seemneid peamise toidukorra ajal.

Autor: joker