Fitness.ee  ›  Artiklid  ›  Klubid  ›  Kuu Klubi - Kimberi Klubi
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Klubid

Artiklid

Kuu Klubi - Kimberi Klubi

Klubid  |  02.07.09  |  tekst:  |  fotod: {picture_author}  |  2 kommentaari

Tegevusaladeks on Kulturism, Fitness, Jõutõstmine, Poks.

Spordiklubi on sisustatud erinevate tootjate seadmetega. Kokku on neid treeninguteks üle neljakümne. Seadmed on valitud väga hoolikalt oma ala spetsialistide poolt, et kõik liigutused oleksid anatoomiliselt korrektsed ja ei tekitaks vigastusi ning et neil saaksid harjutada nii algajad kui ka tippsportlased.

Sügisel, oktoobris 2009, avame Pärnus veel ühe jõusaali Pärnu Spordihallis!

Tere tulemast!

Kimberi Klubi Paide on Paide Spordihallis asuv jõusaal

Saal sai avatud 2009 aasta märtsikuus. Meie juures saab harrastada kulturismi, fitnessi, jõutõstmist ning lihtsalt tegeleda tervisespordiga. Meie eesmärk on pakkuda parimat jõusaaliteenust Paide linnas ja rajoonis. Saalis on treenimiseks üle kahekümne erineva trena¸ööri. Abiks nende kasutamisel käib kohal atesteeritud treener. Tema juhendamisel saate kaalus alla võtta, lihaseid kasvatada, jõudu arendada või lihtsalt head vormi saavutada.

Tere tulemast!

Kimberi Klubist on aastate jooksul sirgunud palju väga edukaid võistlejaid nii jõutõstmises, kulturismis kui ka fitnessis. Meie eesmärk on see, et kõigil klubi külastajatel oleks meie saalides tehtud treeningutest maksimaalselt kasu. Saavad neist siis võistlussportlased või terved ja tugevad inimesed, kõige tähtsam on, et aeg ja raha oleksid tulemuslikult kasutatud.

Meie treeneritel on jõusaalispordiga tegelemise kogemusi juba üle kahekümne aasta. Nad on ka ise võistlejad erinevatel aladel ning teavad täpselt kuidas ja kui palju treenida, et soovitud eesmärgini jõuda. Kuna treenerid on ka klubi omanikud, siis oleme üks vähestest klubidest, kus treeneri teenused on juba külastuse hinna sees ning nende eest eraldi maksma ei pea. Tahame pakkuda inimestele maksimaalset teenust minimaalse hinna eest.

Olge terved ja tugevad!
Ain Kimber

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis
  1. Spordihallis avatava saali piletihindadest on vist veel vara rääkida? Minu jaoks väga soodsas asukohas ja mõistliku hinna korral hakkan arvatavasti seal käima.

    Capricorn  |  2.7.2009 10:47
  2.  Minu jaoks oleks spordihall samuti väga hea asukohaga, aga piletihind näitab mis saab.

    ztex  |  2.7.2009 12:17

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad
reklaam
reklaam Olimp
reklaam bb 2013 uus
reklaam Sportland

Uudised

reklaam Sportland
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale