Agne Kiviselg võistleb 1. aprillil Oslo Grand Prix võistlusel

Kulturism 31.03.17, 19:35 EKFL

1. aprillil toimub Oslos suurejooneline kulturismi ja fitnessi võistlus Oslo Grand Prix. Eestit esindab võistlusel Agne Kiviselg.

Agne Kiviselg võistleb Oslo Grand Prix võistlusel bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm. Kui eelmisel nädalavahetusel tõi Pärnu sportlane, Spa&Sport spordiklubi esindaja, Agne, Rootsist koju kuldmedali, siis ka selleks võistluseks on…

Pudix valgupudingu degusteerimised aprillis MyFitnessi klubides

Klubid 03.04.17, 14:01

Aprillikuus toimuvad Pudix valgupudingute degusteerimised MyFitnessi klubides üle Eesti.…

EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri tasemeeksamile registreerumie kuni 8. aprillini!

Kulturism 03.04.17, 01:09

Eesti Olümpiakomitee kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam…

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

Kulturism 03.04.17, 10:56

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, liikumisharrastuse komisjoni esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on teemakuud nagu fitnessikuu üks osa…

Fitmodeli projekti lõppvõistlus toimub 2. aprillil Butterfly Lounges

Kulturism 31.03.17, 21:19

2. aprillil algusega kell 15.00 toimub Butterfly Lounges projekti "Fitmodel" lõppvõistlus. Jaanuari lõpus startis Eesti suurim…

articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Persoon

Artiklid

TUNNE EESTI TREENERIT: Marit Jänes

Persoon  |  17.09.09  |  tekst:  |  fotod: Andres Jalak  |  1 kommentaar

Tantsimine on olnud minu elus äärmiselt tähtsal kohal alates ajast, mil end üldse mäletan.
Väga varakult alustasin võistlustantsuga, millega tegelesin 6 aastat. Ladina-Ameerika tantsudel oli alati minu hinges ja südames suurem osakaal ning pärast võistlustantsuga lõpparve tegemist teadsin, et siiski tahan sellega edasi tegeleda.

Sai vahelduseks ka proovitud teisi alasid, nagu näiteks tennis ja kickboxing, kuid kauaks ei suutnud ma tantsulisest liikumisest eemal olla.

Nii jõudsin oma tegemistes aeroobikasaali, vanust oli tubli 14 eluaastat. Kõige rohkem meeldis mulle uue harrastuse juures see, et sõltusin vaid iseendast ning trenn ei jäänud partneri puudumise tõttu tegemata. Samuti tundide mitmekesisus andis juurde nii palju erinevaid võimalusi enda arendamiseks, et tekkis tahtmine proovida uusi stiile iga natukese aja tagant.
Esmalt võluski mind aeroobika juures iseseisvus ja sõltumatus ning ka vabadus otsustada, mis tundi ma parasjagu minna soovin, olenevalt siin möödunud päevategemiste raskusest või siis lihtsalt tujust. Läks aeg edasi ning üha enam liikusid mõtted selles suunas, et sooviksin ise treeneriks saada ja nii läkski.

Osalesin FAF treenerite koolitusel ja aasta pärast omasin areroobikatreeneri litsentsi ning võisin hakata rühmatreeninguid juhendama, kuni selle aasta augustini kuulusin Tartu Arctic Sport Clubi meeskonda.

Tänaseks olen kolinud aga Tallinnasse ning puhumas on uued tuuled. Kui alustasin 3 aastat tagasi Les Mills treeningute juhendamisega (Bodyjam), siis sealt hakkasid õige pea kooruma uued ideed. Olin lummatud nende kontseptsioonist ning juba teise programmi (Bodypump) järel teadsin, et tahan Les Millsiga tegeleda enam kui seda on pelgalt vad treeningute juhendamine.
Kolmas programm käes (Bodycombat), liikusid mõtted edasi.

Reisimine on olnud minu üks teine suur kirg ning seega olen jõudnud ka Les Millsi kodumaale Uus-Meremaale. Näide sealsest treeningust: Kolmapäeva õhtu, kell on kuus, Bodyjami tund ja 220 osalejat, tõsine elamus, muidugi oli see kõigele muule heale lisaks Gandalf Archeri tund, mis tõi selleks õhtuks ekstra inimesi kohale.

Tänaseks tegelengi lisaks treeningute juhendamisele, kuhu kuuluvad lisaks Les Millsi programmidele ka Bkick, Bosu, AfroDance jne treeningud, ka Les Mills Eesti juhtimisega, nii et nüüdsest on asjaajamine eestikeelne ning kiirem ja lihtsam!

Kõige selle juures on mul õnnestunud ka lõpetada TÜ majandusteaduskond ning kuna küll küllale liiga ei tee, siis jätkan õpinguid TÜ magistrantuuris, kommunikatsioonijuhtimise erialal.
Täiendkoolituste nimekiri ulatub Eestist Ibizani ning samuti oma EOK kutsekvalifikatsiooni III taset aeroobikatreenerina.

Hetkel: Kalev SPA peatreener mail:marit.janes@kalevspa.ee

Siin kohal soovin jagada Teiega kolme mind aitavat ütlemist:

*Armasta seda, millega tegeled või ära lihtsalt tegele sellega!

*Kõik, mis elus toimub, toimub põhjusega.

*Kui Sa midagi väga tahad, siis Sa selle saad; kui sa seda ei saanud, siis Sa seda ikka järelikult nii väga ei tahtnud.

Ilusat uut hooaega soovides,

Marit

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis
  1.  Tore, et tuli KalevSpasse peatreeneriks :)

    maracuja  |  14.2.2010 20:15

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad


reklaam
reklaam Leader
reklaam Better Bodies
reklaam Gasp

Uudised

reklaam gym uus 2013
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale