Rühmfitness

My Convention 2010 treeningfestival kokkuvõte&galerii

Rühmfitness  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  Kommenteeri

MyFitness Rocca al Mare´s toimus Laupäeval 20. märtsil 2010 suur treeningfestival. Osalejad olid hakkajad tervisesportlased ja treenerid üle Eesti ning aktiviste küündis tublisti paarisaja ringi.
Kavas oli palju erinevaid aeroobikastiile nii rahvusvaheliste kui ka kohalike treenerite juhendamisel. Tunnustatud treenereid oli Belgiast- Steve Boedt, Soomest- Tiina Ranin ning üles astusid ka LesMills´i treenerid Taanist- John A. Quist ja Lätist- Ralfs Upmanis. Üheskoos sooritati BodyPump´i rekord, kus üle100 tubli treenija koos kangi tõstsid ja treeningmõnusid nautisid. Sportimise vahepeal kosutas Fitness.ee kõiki osalejaid maitsvate spordibatoonidega ja kosutava DietMix kokteilijoogiga.
Peale pikka treeningpäeva said kõik osalejad ansambel Violina saatel tantsu vihtuda ja Bastioni moedemmi jälgida.


Üritust jäädvustas resident fotograaf Kaspar Saaremets.


Toetajad:
Fitness.ee, Fysioline, Nike, EEVL

Esinejad olid:


Steve Boedt
Nike Elite Trainer Belgiast, kes on hinnatud presenter ja koolitaja ülemaailmsetel conventionidel, http://www.steveboedt.be/

Body toning- 3D Training
oled tüdinenud igavatest body tundidest? See dünaamiline treening muudab ka kõige lihtsamad harjutused tõsiseks katsumuseks. Kasutades liitharjutusi, asümmeetriat ja tasakaalu viib Steve Sind kolmedimensioonilisele reisile, kust naastes on hulk ideid, mida meenutada.

Step Flow Oled tüdinenud tavapärastest Stepi tundidest? Siis tule ja õpi, kuidas lihtsate põhisammudega alustades ja väikeseid detaile muutes luua uusi sensatsioonilisi koreograafiaid. Steve on tuntud oma dünaamiliste ülesehituste poolest, mis panevad liikuma nagu ei kunagi varem!

Ralfs Upmanis ( pilt ) Läti tuntuim aeroobikatreener ja koolitaja , koolitusorganistasiooni Dancehootek üks loojatest


Aerobic Dance Workout Kas Sulle meeldib tantsida? Sulle meeldivad lahedad sammukombinatsioonid? See treening on mix tantsust ja aeroobikast - Nonstop treening , Nonstop positiivne energia!
Tiina Ranin ( pilt ) Fitness Academy of Finland peakoolitaja, http://www.faf.fi/
Feel the Force -Functional Training - Tule pane proovile oma tasakaal ja korsett! Tiina tunnis sooritatakse oma keharaskust kasutades erinevaid harjutusi, mis arendavad nii lihasjõudu, painduvust, koordinatsiooni kui tasakaalu. Funktsionaalselt treenides koormatakse üksikute lihaste asemel korraga erinevaid lihasgruppe ja omavahel ühendatud seeriad on eriti head treenimaks just tihti fookuses olevaid kerelihaseid. Saad häid ideid kohe oma tundides kasutamiseks.
Conventionil osalemine annab treenerikutse taotlemisel 6 täiendkoolituse tundi.

Registreerudes ja makstes kuni 14.03. hind 400 krooni., hiljem 550 krooni.
Registreerumisel palun saata osaleja nimi, aadress, email, kontakttelefon.
Registreerumine ja info kristi.roosimagi@myfitness.ee


Toetajad:
Fitness.ee, Fysioline, Nike, EEVL

NB! Kõikidele Conventionil osalejatele on samal päeval kell 15.00 algaval Treeningfestivalil osalemine TASUTA!
Kavas nonstop Dance treeningud ,esitlusele tuleb ainulaadne rühmatreenig Nike Dynamic Training, püstitame BodyPump Eesti osalejate rekordi , kirgi kütab Zumba Party. Vaata täpsemalt http://www.myfitness.ee/Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Les Mills Baaskoolitused – suvi/sügis 2018.

Rühmfitness | 

LES MILLS BARRE, 11-12 august. BODYPUMP, 25-26 august. BODYATTACK, 15-16 september. BODYBALANCE, 29-30…


Uutele instruktoritele mõeldud Les Mills baaskoolituste ajad

Rühmfitness | 

Registreerimine ja lisainfo: baltic@lesmills.com Registreerimine koolitustele lõpeb 30 päeva enne…


Eesti meistrivõistlused Fitness 5's

Rühmfitness | 

Võisteldi kokku kolmes kategoorias. Naiste arvestuses tuli Eesti meistriks Piret Lauk, teise koha võitis Kristle Tamm ning kolmandale…