Varia

Kuidas tulla toime naturaalse kulturistina ...

Me võime olla väga paksu nahaga, kuid pikapeale hakkab see sellele tõepoolest naturaalsele kulturistile mõjuma väga frustreerivalt. Olete te 65 kg – ne või 105 kg – ne, kuid vormis ja korraliku lihaskonnaga, ikka ja alati leidub keegi, kes süü

Varia  |   |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  9 kommentaari

Kohustuslik lugemine. Järgnev kirjutis tuleneb läbinisti naturaalilt Skip La Cour´ilt...

Milles asi:

„Lugupeetud naturaalsed kehaehitajad, oma väljanägemise ja vormi paranedes ning arenedes olge valmis taluma skeptikute õelusi, tagaselja iroonitsemist ja pilkeid. Naturaalne kulturism on maailmas tõenäoliselt ainus spordiala, kus niiöelda arenemine või naturaalselt „heaks saamine on väga paljudel juhtudel halb asi. Teate, mida arvab ja usub arvukas üldine avalikkus? See usub seda, et kes veedab palju aega jõusaalis, näeb teistest juba vähegi rohkem vormis välja, omab rohkem lihaseid, kui keskmine treenimata inimene, see peab ilmtingimata kasutama steroide. „Selliseks ei ole mitte mingil juhul võimalik saada naturaalselt! „Kindlasti on mingid ained taga!

Me võime olla väga paksu nahaga, kuid pikapeale hakkab see sellele tõepoolest naturaalsele kulturistile mõjuma väga frustreerivalt. Olete te 65 kg ne või 105 kg ne, kuid vormis ja korraliku lihaskonnaga, ikka ja alati leidub keegi, kes süüdistab teid steroidide kasutamises. Ja kui praegu veel ei süüdistata, siis saage ainult natukene paremaks, muutuge teistest veidi enam treenitumaks ning erinevamaks ja küll siis juba süüdistajaid leidub.

Nagu öeldakse...ükski heategu ei jää karistamata. Te soov on olla tunnustatud ja austatud, te vääritegi tunnustust ja respekti, et olete põhimõtteline ja otsustanud ilma steroidideta oma keha ehitada (mis pole mitte kerge), kuid avalikkuse „tänu ongi selline. Keegi ei usu teid ja teie õilsaid tõekspidamisi.

Me oleme siiani rääkinud vaid sellest, kui keegi on teistest vaid pisut parem ja mõnevõrra enam vormis. Mis juhtub siis, kui naturaalne kulturist areneb veelgi ja nii, et ta kannatab võrdlust isegi juba väiksemate elukutselistega. Tema usutavus kahaneb veelgi. On selge, et kõik saalis on 100% kindlad, et ta istub ainetel. Kui see naturaalne kulturist juhtub vahest olema halvas tujus, siis tuleb see sellest, et „ ta on kindlasti ainetel, kindlasti steroidiraev. Te võite kuulda, kuidas tegelikult teotahtetud ja tahtejõuetud „luuserid tagaselja sosistavad ja süüdistavad sind süsteemi petmises ning valemängurluses. Olen ise oma kõrvaga kuulnud, kuidas nad oma arust vaikselt arutlevad: „Et miks ta ometi ei tunnista, et võtab steroide?
Pelgalt sellepärast, et olen oma suure tööga ja vaevaga jõudnud kaugemale kui hall mass...selle „tänuks ongi tegelikult see, et kogu mu töö, mu vaev, mu saavutused kõik see..isegi mu ausus ja mehelikkus, kõik see on avalikkuse poolt seatud mingitest vääreelarvamustest tingituna kahtluse alla?!

Olen minevikus üritanud oma staatust, põhimõtteid ning olemust tõestada ja tutvustada, kuid tulutult. Enam ma mitte isegi ei vaevu. Mäletan, kord sattusin jõusaalis kuulama, kui üks ca. 180 cm pikkune ja 80 kg ne oli heas vormis treenija oli tõsises vaidluses ja sõna otseses mõttes raevumas, kui mingi tüüp süüdistas teda seal steroidide kasutamises ja sõimas keemikuks. Mees oli tõsiselt endast väljas ja tulivihane. Kõrvalt seda olukorda kuulates ja jälgides mõistsin, et kui nad pidasid juba teda keemikuks, siis võib arvata, mida minust arvatakse. Olen 175 cm pikk ja 104 kg ning seda korralikus kuivas vormis. Ma lihtsalt ei vaevu enam muretsema sellepärast, mida teised kahtlustavad või arvavad, see on asjatu „peavalu. Soovitan teile mu naturaalidest kaasvõitlejad täpselt seda sama.


Artikkel pärineb: www.realweighttraining.comFitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee

 

Atarashii Naginata - uus spordiala?

Varia | 

Atarashii Naginata - kas uus spordiala? Eestis on spordialaga tegeletud kõigest paar aastat, kuid spordiala ise on juba mitme sajandi…


Kas valida nutikell või nutivõru?

Varia | 

Nutivõru on kiiduväärt trennikaaslane! Nutivõrud on lihtsamad nii oma välimuselt kui kasutamisvõimalustelt. Erinevalt puutetundliku…