Agne Kiviselg võistleb 1. aprillil Oslo Grand Prix võistlusel

Kulturism 31.03.17, 19:35 EKFL

1. aprillil toimub Oslos suurejooneline kulturismi ja fitnessi võistlus Oslo Grand Prix. Eestit esindab võistlusel Agne Kiviselg.

Agne Kiviselg võistleb Oslo Grand Prix võistlusel bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm. Kui eelmisel nädalavahetusel tõi Pärnu sportlane, Spa&Sport spordiklubi esindaja, Agne, Rootsist koju kuldmedali, siis ka selleks võistluseks on…

Pudix valgupudingu degusteerimised aprillis MyFitnessi klubides

Klubid 03.04.17, 14:01

Aprillikuus toimuvad Pudix valgupudingute degusteerimised MyFitnessi klubides üle Eesti.…

EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri tasemeeksamile registreerumie kuni 8. aprillini!

Kulturism 03.04.17, 01:09

Eesti Olümpiakomitee kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam…

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

Kulturism 03.04.17, 10:56

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, liikumisharrastuse komisjoni esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on teemakuud nagu fitnessikuu üks osa…

Fitmodeli projekti lõppvõistlus toimub 2. aprillil Butterfly Lounges

Kulturism 31.03.17, 21:19

2. aprillil algusega kell 15.00 toimub Butterfly Lounges projekti "Fitmodel" lõppvõistlus. Jaanuari lõpus startis Eesti suurim…

articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Varia

Artiklid

Kuidas tulla toime naturaalse kulturistina ...

Me võime olla väga paksu nahaga, kuid pikapeale hakkab see sellele tõepoolest naturaalsele kulturistile mõjuma väga frustreerivalt. Olete te 65 kg – ne või 105 kg – ne, kuid vormis ja korraliku lihaskonnaga, ikka ja alati leidub keegi, kes süü

Varia  |  05.06.09  |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  9 kommentaari

Kohustuslik lugemine. Järgnev kirjutis tuleneb läbinisti naturaalilt Skip La Cour´ilt...

Milles asi:

„Lugupeetud naturaalsed kehaehitajad, oma väljanägemise ja vormi paranedes ning arenedes olge valmis taluma skeptikute õelusi, tagaselja iroonitsemist ja pilkeid. Naturaalne kulturism on maailmas tõenäoliselt ainus spordiala, kus niiöelda arenemine või naturaalselt „heaks saamine on väga paljudel juhtudel halb asi. Teate, mida arvab ja usub arvukas üldine avalikkus? See usub seda, et kes veedab palju aega jõusaalis, näeb teistest juba vähegi rohkem vormis välja, omab rohkem lihaseid, kui keskmine treenimata inimene, see peab ilmtingimata kasutama steroide. „Selliseks ei ole mitte mingil juhul võimalik saada naturaalselt! „Kindlasti on mingid ained taga!

Me võime olla väga paksu nahaga, kuid pikapeale hakkab see sellele tõepoolest naturaalsele kulturistile mõjuma väga frustreerivalt. Olete te 65 kg ne või 105 kg ne, kuid vormis ja korraliku lihaskonnaga, ikka ja alati leidub keegi, kes süüdistab teid steroidide kasutamises. Ja kui praegu veel ei süüdistata, siis saage ainult natukene paremaks, muutuge teistest veidi enam treenitumaks ning erinevamaks ja küll siis juba süüdistajaid leidub.

Nagu öeldakse...ükski heategu ei jää karistamata. Te soov on olla tunnustatud ja austatud, te vääritegi tunnustust ja respekti, et olete põhimõtteline ja otsustanud ilma steroidideta oma keha ehitada (mis pole mitte kerge), kuid avalikkuse „tänu ongi selline. Keegi ei usu teid ja teie õilsaid tõekspidamisi.

Me oleme siiani rääkinud vaid sellest, kui keegi on teistest vaid pisut parem ja mõnevõrra enam vormis. Mis juhtub siis, kui naturaalne kulturist areneb veelgi ja nii, et ta kannatab võrdlust isegi juba väiksemate elukutselistega. Tema usutavus kahaneb veelgi. On selge, et kõik saalis on 100% kindlad, et ta istub ainetel. Kui see naturaalne kulturist juhtub vahest olema halvas tujus, siis tuleb see sellest, et „ ta on kindlasti ainetel, kindlasti steroidiraev. Te võite kuulda, kuidas tegelikult teotahtetud ja tahtejõuetud „luuserid tagaselja sosistavad ja süüdistavad sind süsteemi petmises ning valemängurluses. Olen ise oma kõrvaga kuulnud, kuidas nad oma arust vaikselt arutlevad: „Et miks ta ometi ei tunnista, et võtab steroide?
Pelgalt sellepärast, et olen oma suure tööga ja vaevaga jõudnud kaugemale kui hall mass...selle „tänuks ongi tegelikult see, et kogu mu töö, mu vaev, mu saavutused kõik see..isegi mu ausus ja mehelikkus, kõik see on avalikkuse poolt seatud mingitest vääreelarvamustest tingituna kahtluse alla?!

Olen minevikus üritanud oma staatust, põhimõtteid ning olemust tõestada ja tutvustada, kuid tulutult. Enam ma mitte isegi ei vaevu. Mäletan, kord sattusin jõusaalis kuulama, kui üks ca. 180 cm pikkune ja 80 kg ne oli heas vormis treenija oli tõsises vaidluses ja sõna otseses mõttes raevumas, kui mingi tüüp süüdistas teda seal steroidide kasutamises ja sõimas keemikuks. Mees oli tõsiselt endast väljas ja tulivihane. Kõrvalt seda olukorda kuulates ja jälgides mõistsin, et kui nad pidasid juba teda keemikuks, siis võib arvata, mida minust arvatakse. Olen 175 cm pikk ja 104 kg ning seda korralikus kuivas vormis. Ma lihtsalt ei vaevu enam muretsema sellepärast, mida teised kahtlustavad või arvavad, see on asjatu „peavalu. Soovitan teile mu naturaalidest kaasvõitlejad täpselt seda sama.

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/Skip-LaCour.jpg">


Artikkel pärineb: www.realweighttraining.com


Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis
 1.  T6eliselt muljetavaldav naturaal! Mina kyll usun, et muutused algavad inimesest endast ja systeemi on vaja vaadata paremaks m6istmiseks k6rvalt. Selle v6imaluse annab s6ltumatus.

  Aile  |  5.6.2009 12:55
 2.  miks sellist jura üldse siia toppida?

  Vimka  |  6.6.2009 19:22
 3.  Ei taha, ära loe :)

  aktivist  |  6.6.2009 23:54
 4.  Jura? Kas tõesti arvad, et tipus valitsevad puhtad poisid? Vägagi motiveeriv artikkel!

  rinaldo  |  7.6.2009 00:40
 5.  Tuttav tunne seda lugedes, hea kui leidub ka kauge lombi taga mõttekaaslasi.

  Ott Kiivikas  |  7.6.2009 20:44
 6. to rindaldo:Miks üldse keemiat pannakse sinu arust?Et suureks saada ja lausa loll peaks olema kui seda pilti vaadates arvata,et see vend on jube naturalist.

  Vimka  |  8.6.2009 17:47
 7. Olen mehe tegemistest varem ka lugenud ja eks ta võtab mõtlema küll. Nii seda, et naturaalselt saad lihtrahva käest sõimata ja "profid" kulturistid on sinust nagunii kümme korda paremad. Eristatakse ka veel seda, et on olemas naturaalsed (a'la Skip) ja TÕELISELT naturaalsed (http://www.true-natural-bodybuilding.com/). Võta siis kinni neid piiritõmbamisi.

  frankzane  |  10.6.2009 10:15
 8.  naturaal ?!

  NO PAIN NO GAIN  |  12.6.2009 21:20

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad


reklaam
reklaam Better Bodies
reklaam gym uus 2013
reklaam Fitshop.ee

Uudised

reklaam Better Bodies
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale