Fitness.ee  ›  Artiklid  ›  Persoon  ›  TUNNE EESTI TREENERIT: Anu Ruutu
news content main
small news grid
articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Persoon

Artiklid

TUNNE EESTI TREENERIT: Anu Ruutu

Persoon  |  11.03.10  |  tekst:  |  fotod: Arnold Tokko  |  Kommenteeri

Olen juba lapsest peale tegelenud erinevate spordialadega. Alustasin korvpalliga teises klassis aga olles seda kolm aastat mänginud, sain pildi selgeks, et ma pole piisavalt pikk ja agressiivne.

Vahetasin ala, läksin lastetsirkusesse, tolleaegse eesti joogi Enn Loo juurde, kes meid siis järgmised neli aastat keeras sõlme ja tegi üldse igasuguseid muid trikke, mida hästi painduvate lastega teha annab. Sealt on mul jäänud ka spagaat igast asendist tänaseni ja muud joogaalased teadmised-harjutused. Edasi seitsmendast klassist alates hakkasin tantsima kunagi väga popis tantsutrupis "Mainori tantsutüdrukud", mida juhendasid Ester Hellerma ja Kadi Ruutu. Nüüd on see koht, kus kõik vaatavad Kadi perekonna nime ja minu oma ja tõstavad kulme. Ta on minu õde. Mul on neid kokku neli.

Eks ma siis tantsisin ja see meeldib mulle ilmselt elu lõpuni, teen seda siiani, kui võimalus avaneb. Laval olen samuti käinud kümneid aastaid, nii laevadel kui Viru varietees.

Lõpetasin keskkooli ja läksin ülikooli, õppisin äri, majandust ja marketingi EBSis ja selle kõrvalt tegin alati ka trenni ja trenne teistele. Lisaks tegin Fitness Academy of Finlandi aeroobika - ja jõusaalitreenerite paberid, et saaksin olla professionaalsem treener. Siis ju polnud selliseid võimalusi, kui praegu. Aga koolitused olid head ja koolitajatele nagu Gert Koovit, Tarmo Tiits, Tiina-Mai Ott, Kaisa Marran jt. kellele tuleb teha sügav kummardus.

Treeneritööd olen teinud teise tööna kohe pikka aega aga hetkel teen seda põhitööna ja seda just sellepärast, et selline raske majanduslik olukord teeb vahel ise korrektuure meie olmes ning peale teise lapsega kodusolemist uuesti tööle polnudki enam kuskile minna. Aga õnneks oli mul üks professioon veel - treener. Nüüd olen siis nn. täiskohaga treener aeroobikasaalis, jõusaali jõuan vahel harva, kuigi mulle endale jõusaal meeldib väga.

Mul on olnud ka mitmeid tantsutüdrukuid Semoleni tansu - ja moestuudios, kes nüüdseks on juba tublid tantsijad, modellid ja üliõpilased.

Lühidalt siis Anu on üks tantsufriik, kes teeb trenne ja kasvatab lapsi ja koeri, käib hetkel ülikoolis kunstiteaduste magistratuuris oma maailmapilti laiendamas ning on õnnelik, et tema teele on sattunud nii lahedad ja targad inimesed, kelle käest on olnud alati midagi õppida.

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad
reklaam
reklaam Olimp
reklaam bb 2013 uus
reklaam Olimp

Uudised

reklaam Sportland
© 1999 - 2012 Fitness.ee  | Telliskivi 51, 10611 Tallinn  |  tel 6774 666  |  info@fitness.ee  |   Reklaam  |  Kontakt  |  Toimetus
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale