Agne Kiviselg võistleb 1. aprillil Oslo Grand Prix võistlusel

Kulturism 31.03.17, 19:35 EKFL

1. aprillil toimub Oslos suurejooneline kulturismi ja fitnessi võistlus Oslo Grand Prix. Eestit esindab võistlusel Agne Kiviselg.

Agne Kiviselg võistleb Oslo Grand Prix võistlusel bikiinifitnessi pikkuskategoorias -169cm. Kui eelmisel nädalavahetusel tõi Pärnu sportlane, Spa&Sport spordiklubi esindaja, Agne, Rootsist koju kuldmedali, siis ka selleks võistluseks on…

Pudix valgupudingu degusteerimised aprillis MyFitnessi klubides

Klubid 03.04.17, 14:01

Aprillikuus toimuvad Pudix valgupudingute degusteerimised MyFitnessi klubides üle Eesti.…

EOK kulturismi- ja fitnessi- ning jõusaalitreeneri tasemeeksamile registreerumie kuni 8. aprillini!

Kulturism 03.04.17, 01:09

Eesti Olümpiakomitee kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri kutsekvalifikatsiooni tasemeeksam…

Algas kogu aprilli kestev fitnessikuu

Kulturism 03.04.17, 10:56

Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee liige, liikumisharrastuse komisjoni esimees Helir-Valdor Seederi sõnul on teemakuud nagu fitnessikuu üks osa…

Fitmodeli projekti lõppvõistlus toimub 2. aprillil Butterfly Lounges

Kulturism 31.03.17, 21:19

2. aprillil algusega kell 15.00 toimub Butterfly Lounges projekti "Fitmodel" lõppvõistlus. Jaanuari lõpus startis Eesti suurim…

articles content main
small articles grid
NB! Teie brauseris on keelatud JavaScript.
Palun lubage skriptid, et kasutada selle lehe kõiki omadusi.

Klubid

Artiklid

Mai kuu klubi - Arigato

Klubid  |  05.05.08  |  tekst:  |  fotod: Anonüümne  |  2 kommentaari

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Arigato maailm</B>

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal"><?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><v:f eqn="if lineDrawn pixelLineWidth 0"></v:f><v:f eqn="prod @3 21600 pixelWidth"></v:f><v:f eqn="prod @7 21600 pixelWidth"></v:f><v:path o:connecttype="rect" gradientshapeok="t" o:extrusionok="f"></v:path><?xml:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:word" /><w:wrap type="square"></w:wrap>Keegi meist pole täiuslik. Mõni meist on targem, mõni tugevam, mõni on väiksem, mõni suurem. Meil on meie anded ja meie võimalused. Vahel peatab kedagi laiskus või tüdimus, kuid siiski on päris palju neid, kes otsivad, püüdlevad ja pingutavad, et muutuda paremaks. Et saavutada tasakaalu, et olla targem. Nii sündiski Arigato spordiklubi idee. Idee luua koht, kus oma teed otsivad inimesed saavad täita oma unistusi.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Eelkõige on Arigato mõeldud aja veetmiseks koos pere ja lähedastega. Siin on olemas kõik vajalik aktiivseks treeninguks ja meeldivaks lõõgastuseks. Lastele pakume treeninguid judo- ja tantsusaalis. Täiskasvanutel on soovi korral võimalus treenida fitness-saalis, tantsutundides ja rühmatreeningutes. Suur rõhk on erinevatel kontsept-tundidel, samuti pakume täiesti uut lähenemist personaalsete treenerite osas.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Arigatos on viis rühmatreeningute saali, fitness saal koos cardio-alaga. Treeningtunde pakume nii algajatele, edasijõudnutele, harrastajatele kui ka tippspordi tasemel treenijatele. Samuti leidub erinevaid treeninguid noortele, lapseootel- ja noortele emadele, seenioridele jne. Võimalus on harrastada seltskonna- ja võistlustantsu, moderntantsu ja erinevad rahvustantse. Lisaks saab osaleda erinevates tantsutundides: moderntants, hip-hop, ballett, salsa jpm.

Tähtis koht Arigato maailmas on idamaistel võistluskunstidel. Arigato pakub võimalust leida oma tee Qi Gongi, Tai Chi, Judo, Aikido, Kendo, Ju-jitsu kaudu.

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_MGS9058%20(Large)_1.jpg">

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Eriliseks teeb Arigato spordiklubi ka Yasuragi - Jaapani kuumad vannid ja saunad. Veel on spordiklubis meditsiinikeskus, ilusalong, kohvik, autopesu ja lastehoid. Hoone pakub võimalusi koolituste ja ürituste läbiviimiseks, mida soovi korral saab ühildada mõnusa treeningu või lõõgastusega.

Kui majas tegutsemisest väheks jääb ja hing otsib meeleolukaid välitreeninguid, saab Arigato jalgpalliväljakul koos kaaslastega vutti mängida. Arigato maja ümbritseb jaapanipärane aed.

Arigato tähendab jaapani keeles &#8222;tänan. Lihtne ja loomulik sõna, mis muudab meie maailma - soojaks ja sõbralikuks. Loob mõnusa tunde ja arusaamise, et oled alati oodatud.

Suhtudes lugupidamisega oma ligimesse, peame me lugu iseendast. Arigato õpetab enesest ja partnerist lugupidamist, inimeseks jäämist hoolimata väsimusest või halvast tujust, kaotusekibedusest või võidueufooriast.

Leia oma tee täiustumisele!

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Rühmatreeningud</B>

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_MGL0370%20(Large).jpg">

Rühmatreeninguid leidub Arigatos suures valikus&#8212;pakume valikuvõimalusi ja treeningstiile mitmesuguse maitsega ja tasemega ning eri vanuses treenijaile.

Tunniplaani koostamisel ja treeningstiilide valikul oleme lähtunud mitmekesisusest ning loomulikult tänapäeva trendidest ja klientide soovidest. Soovides teha tundide valikut võimalikult lihtsaks&#8212;oleme jaganud rühmatreeningud erinevatesse värvidesse: valge, roheline, sinine, pruun, oreanz ja punane. Sedasi on Sul lihtsam leida just nimelt need tunnid, mis sulle meeldivad.

Arigatos on palju erinevaid kontsept tunde&#8212;mõned Eestis juba üsnagi tuntud Les Mills treeningud, kuid väga paljud just spetsiaalselt Arigato jaoks loodud nii Eestis kui Taanis. Tegemist on erinevat stiili tundidega, kus nii tantsu, lihastreeningut, vastupidavust kui ka palju fun&#8217;i.

Suvel on Arigato klientidel hea võimalus treenida väljas värske õhu käes, sest kaks &#8221;treeningsaali&#8221; on väljas pool maja. Kõik tavapärased core, poksi, pilates, tai chi jpm. treeningud toimuvad ilmataadi lahkel loal just nimelt suve nautides välitingimustes. Lisaks veel erinevad jooksu-, tervisekõnni-, ratta- ja rulli treeningud, millega alustame ja lõpetame Arigato territooriumil ning teeme tiiru lähikondsetes metsades. Tunde leidub erinevatel tasemel treenijatele ja mitmekülgse ülesehitusega.
Seega põhjused treenimiseks on mitmekordistunud. <I style="mso-bidi-font-style: normal"> </I>

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Fitness treeningud
</B>
<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_I3U6192_1.jpg">

Fitness-saalis on kõikidel soovijatel võimalus treenida ise või treeneri juhendamisel. Pakume individuaalset nõustamist fitnesstreenerite abil, samuti treeningud väikeses grupis. Fitnesstreenerid abistavad nii masinate tundma õppimisel kui nõustavad treeningute, toitumise ja tervisliku elustiili osas üldiselt.<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> </I></B>

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Personaalsed treeningud</B>

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt">Personaalne treener ja elustiili mentor aitab Sul muuta harjumusi ja jõuda seeläbi tasakaaluni enese ja ümbritseva maailmaga. Ta hoolitseb selle eest, et kõik, mis treeningul tehakse, on korrektne ja Sinu kehale ning vaimule sobivaim.

Treening lähtub alati Sinu poolt seatud eesmärkidest, soovidest ja Sulle sobilikest aladest. Ainus eesmärk, mille treener endale seab, on pakkuda Sulle parim tund Sinu päevas.
Personaalse treeningu teenust Arigatos soovitame kõigile, kellel on kindel eesmärk ja soov see saavutada ning samaaegselt täiustada ja lihvida oma treeningute alaseid teadmisi.
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt">Personaalse treeningu pakett sisaldab endas lisaks treeneriga koos tehtavatele trennidele veel treeneri poolt kokku kirjutatud vastupidavus treeningu kodutöid, erinevaid teste (antud hetke füüsilise vormimääramine, une-, toitumis- ja liikumisharjumuste tuvastamine ning kirjeldamine, arstlik kontroll, lihaspingete ja -funktsioonide testimine, maksimaalse lihasjõu testid, koormuse ja ainevahetuse faaside määramine laktaaditesti põhjal, jmt.) ja loomulikult ka muude teistelegi Arigato klientidele pakutavate treening- ja puhkevõimaluste kasutamine.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Yasuragi</B>
<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Vahel me unustame end tegemiste rüppe. Vahel vajame aga paika, kus lihtsalt olla ja rahus iseendaga hetki nautida. Yasuragis aeg peatub. Lased kõigil toimetustel minna, rammestud erineva veetemperatuuriga vannides ja kuulad mahedat muusikat. Kosutuseks rüüpad rammusat rohelist teed ja maitsed värskeid puuvilju. Lõõgastust pakub ka 38 kraadise veega välibassein. Kui veest küllalt saab, võid nautida puhkust puhkelavatsitel.

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_TTT7709%20(Large)_2.jpg">

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Yasuragi on Jaapanis olnud iidsetest aegadest paik, kus meeled saavad erksaks ja hing saab taaskasutust. Puhtaks saavad nii keha kui ka vaim. Yasuragist leiad jaapanipärased erinevad temperatuuriga kuumaveevannid, sh 41-kraadise veega välibassein, puhkelavatsid, leili- ja aurusaunad, külmaveedu&#347;i ning hiina massaa&#378;i.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Idamaised liikumised
</B>
Idamaised liikumised on Arigato maailmas tähtsal kohal. Arigatos pakume võimalust leida oma tee Aikido, Jukempo, Iaido, Judo, Ju-jitsu kaudu. Praktikaid juhendavad oma ala professionaalid Eestist ja välismaalt. Gruppidesse jagame nii taseme kui ka vanuse järgi.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Tule avasta Oriendi aastatuhandeid kantud saladusi ja omanda vanade Meistrite tarkusi!

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Tants
</B>
Tants on loomulik ja lihtne, kui leiad oma rütmi. Tants on suhtlemisviis ja elustiil, mis areneb ja kasvab läbi Sinu kogemuse. Läbi muusika ja rütmi saad kogeda liikumist, mis õpetab tunnetama nii enda kui oma partneri energiat.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Pakume võimalust harrastada seltskonna- ja võistlustantsu, moderntantsu ja erinevaid rahvustantse. Lisaks saab osaleda erinevates tantsulistes tundides: KõhuTants, Street, SalsaRengue, FlamencoPop, LineTants jpm.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Arigato spordiklubis tegutseb Kristine Esko-Veskimäe tantsukool Nove, mis pakub tantsuspordivõimalust noortest professionaalideni ning seltskonna- ja hobitantsijatele.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Meditsiinikeskus
</B>
Meditsiinikeskus pakub tervisekontrolli ja konsultatsioone arstiga, füsioteraapiat, koormusteste, südamekontrolli ja töövõimeteste, töötavad ortopeed ja kiropraktik. Tervisetestidest pakub Arigato meditsiinikontrolli, laktaaditesti, lihasfunktsioonide testi ja maksimumjõu testi.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal"><B style="mso-bidi-font-weight: normal"> Koolitus
</B>
Arigato on tervisetempel nii kehale kui vaimule. Aitame oma tegevustega kaasa isiksuse täiustumisele läbi vaimse, füüsilise ja hingelise harmoonia. Meie Arigato koolitusprogrammid hõlmavad erinevaid kursusi, töötubasid ning seminare, kus osalejad saavad täiendada oma teadmisi ning kogeda midagi uut iga oma meelega.

Kõigil on võimalus tutvuda jaapani keele ja kultuuri, rituaalse teetseremooniaga, õppida sushit valmistama kodusel viisil, tutvuda Jaapani ärietiketiga, saada aimu naiste elust Jaapanis ning kogeda Samuraid.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Üritused</B>

Pakume võimalust nii ettevõtetele kui ka sõpruskondadele korraldada meie majas sportlikke päevi treeningsaalis ja väljas, lõõgastavaid koosviibimisi Yasuragis, meelelahutuslikke vutimat&#347;e, tutvumist jaapani keele ja kultuuriga, koosolekute ja seminaride korraldamise võimalust ning palju muud huvitavat ning meeldejäävat. Korraldame rühmatreeningute sariüritust B.Fit, judo Maailmakarika etappi, rahvusvahelist laste judoturniiri Lotte jpm.

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_MGL0085%20(Large)_1.jpg">

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Ilu
</B>
See on osa meie maailmast, mis on intiimne ja natuke äraarvamatu. Koht, kus tehakse imet, kus luuakse midagi uut, mis paitab meie &#8222;mina&#8221;. Laseb meil elada unistustega kaunimast, toob päikest siis, kui taevas on hall. Kaunis olla on kunst. Arigato ilumaailmast leiad looduslike toodetega hoolitused ja uued võimalused olla oma unistuste maailmas. Arigatos on Sul võimalik nautida hiina massaa&#378;i ja külastada solaariumi. Ilusalong, kus hakkavad tegutsema juuksur, kosmeetik, maniküürija jt hakkab samuti asuma meie spordilubi 3. korrusel. Ilusalong valmib lähiajal.

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Laste mängutuba</B>

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">Meie Lotte mängutuppa ootame Sinu last alates mõnest elukuust olenevalt lapse individuaalsest valmisolekust.. Lapse saab mängutuppa tuua maksimaalselt 2 tunniks. Korraga mahutab meie mängutuba kuni 10 last. Mängutoas on huvijuhid, kes korraldavad lastele teemapäevi ja muud põnevat. Põhirõhk on tegevusmängudel.

<P style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: center" align=center><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Jalgpalliväljak
</B>
Jalgpalliväljak pakub meeleolukaid välitreeninguid. Väljaku mõõtmed on 34 x 77 m ning see on kaetud IV põlvkonna kunstmuruga.
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">
Kohvik
</B>
Kohvik Bestseller, eesotsas peakoka Imre Kosega, pakub rõõmusõnumit kõigile, kellele meeldib süüa maitsvaid tervislikke toite ning nautida meeldivat õhkkonda. Moodne ja elav Bestseller pakub külastajatele sõbralike hindadega, kuid samas restoranikvaliteediga menüüvalikud.

Bestselleri menüükontseptsioon on selge rõhuasetusega tervisliku toidu pakkumise suunas. Alustades tervislike hommikusöökidega ning jätkates värskelt pressitud mahladega. Iga päev on lõuna ajal menüüs ka innovatiivne püreesupp ja pasta. Enamjaolt pakume toite Vahemere köögist. Tänu Arigato maailma üldisele kontseptsioonile, on oma koht menüüs ka roogadel Aasia köögi poole pealt. Hõrgutavad magustoidud on oma tee Teie lauale leidnud aga Prantsusmaalt. Menüüs on ka värskendavad ja tervislikud orgaanilised ning taimeteed.

<IMG src="/lehed/pilt/spaw_pildid/uudised/_MGL0580%20(Large)_1.jpg">

<P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; LINE-HEIGHT: normal">

Fitness.ee avaldatud teksti-, foto- ja videomaterjalide kopeerimine on lubatud ainult Robocop OÜ kirjalikul loal. Materjalide loata kasutamise eest esitatakse arve. Loa saamiseks palume pöörduda: toimetus@fitness.ee
Prindi Logi sisse ja arutle foorumis
  1. Arigato on täiesti supertruper koht (L) :)

    Kirsti  |  8.5.2008 15:52
  2.  ...ja kuuldavasti totaalselt pankrotis.Hinnakirja tsekates võis seda juba ammu arvata...

    Skini  |  3.6.2008 15:41

Logi sisse

Kommentaari lisamiseks logi palun sisse. Unustasid parooli?

Pole veel kasutaja? Registreerumine võtab vaid hetke! Lisaks uudiste ja artiklite kommenteerimisele, saad Fitness.ee kasutajana osaleda foorumi aruteludes, hinnata treenereid ja klubisid ning tellida mugavalt kaupa veebipoest. Registreeru kohe »

Püsi teemas. Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte neid endid. Keelatud on reklaamlinkide ja -tekstide postitamine, samuti teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste halvustamine. Fitness.ee moderaatorid kustutavad sobimatud kommentaarid.
Kommenteerimist toetavad


reklaam
reklaam Gasp
reklaam Fitshop.ee
reklaam Fast

Uudised

reklaam Olimp
Unustasid parooli?

Sisesta oma kasutajanimi ja sama kasutajakontoga seotud e-posti aadress – saadame sinna uue parooli.

Registreeru

Vali meelepärane kasutajanimi ja sisesta oma e-posti aadress.

Teavita

Teavita administraatorit, et siin on midagi valesti!

Saada sõbrale

Saada see link sõbrale